Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tènyleg ez a hàrom virusirto...

Tènyleg ez a hàrom virusirto a legjobb?

Figyelt kérdés
Kaspersky eset bitdefender
2021. szept. 20. 14:13
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

#29


"A legjobb vírusírtó az, (mivel az internet hozzáférés hiánya sem garancia semmire) ha inkább be se kapcsolod a gépet. :D"


Végülis ha neked mindegy hogy a jelszavaiddal mit csinálnak idegenek hajrá.

Meg gondolom az se baj ha valami beteg állat kukkol téged titokban.

2021. szept. 20. 19:18
 32/49 anonim ***** válasza:
31%
ja mert attól leszel nagy szakértő hogy felteszed a nod 32 mi :) ,azongya nem futnak a játékok baszki menj vissza oviba játszani
2021. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
#32 jelentettelek. Trollocska
2021. szept. 20. 19:32
 34/49 anonim ***** válasza:
Amikor fut az ESET és beengedni azt a vírust amit az Avast észrevesz, akkor én voltam figyelmetlen, vagy az ESET?
2021. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

#34 Te mivek olyan weboldalakat latogattal . En sose kapram be mellette semmit.

De attol is fugg milyen programokat telepitgetsz mi a nevuk

2021. szept. 20. 20:35
 36/49 anonim ***** válasza:

Egy iskola weblapja volt fertőzött.


Egyébként régen csináltam egy webalpot, egyszerű HTML+CSS, aztán évekig nem nyúltam hozzá.


Ha ma megnyitnám, a Defender (és az összes többi irtó is) riaszt, hogy kártékony az oldal (iframe-be beágyazott vírus miatt)


Na egy ilyesmi volt az, amit az ESET nem vett észre.

2021. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Az ESET akkor nem vesz is észre, ha nincs jól beállítva, vagyis valamit nem állitottál be. PL. a kiterjesztett heurisztikát. De az Eset Internet Security fizetős azonban mindent ki tud szűrni.
2021. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Fullra minden be volt állítva, mégis beengedte.


Haveromnál a ZAVASZT csak gel volt rakva, de kipróbáltuk, és ugyanarra a fertőzött oldalra AZONNAL reagált, mindenféle állítgatás nélkül.


Amúgy meg a mezei felhasználó felrakja az irtót és annyi, úgy gondolja, védve van, aztán kiderül, hogy mégse?


Kedvencem az "eset online"

Ami ugye arra lenne hivatott, hogy letöltés nélkül, online fusson át a gépen.

De mégis le kell tölteni hozzá egy EXE fájlt, amit ha a vírus már eleve figyel a háttérben, akkor még a futtatás előtt meg tudja fertőzni.

2021. szept. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Hát, Doszka, én azt mondom azért, mert a böngészők-be, ott a Sandbox, például, chrome-ba, és az így néz ki:


[link]


Untrusted, és low az integrity szintjük, az alap, a medium. Viszont, az alsóbb szinteken, ha online képes is átvizsgálni, nagyon kevés fájlt lenne képes, a böngésző, átvizsgálni. Ezért más megoldást találtak ki.

2021. szept. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Az ESET online mindennap ugyanazt a frissitést kapja, mint a fizetős. Egyébként nem tudom, te mondjuk valamilyen buherált Esetet használsz (jó, tudom, sokba kerül egy évre a licensze), de akkor ne is reklamálj, hogy mennyit enged be. A Behatolásmegelőző rendszer csak akkor működik megfelelően, ha a licensz érvényes. Ki lehet ugyan játszani, de minek?
2021. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!