Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lesír az irományról, hogy...

Lesír az irományról, hogy kamu oldal, na de utánvétnél hogyan "érvényesül" az átverés?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 30. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kapsz egy üres dobozt, vagy egy darab rongyot. Kifizeted, és csak akkor veszed észre mikor már a postás elment...:)
márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha kibontanánk, amihez jogunk van, kivesznének ezek a szélhámosok.
márc. 30. 07:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kibontani CSAK AKKOR van jogod, ha már kifizetted az utánvétet!
márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen? Nem így tudtam, gondoltam. Azt hittem, csak kínos bontogatni a várakozó szállítóra tekintettel. Köszönöm, marad az óvatosság.
márc. 30. 08:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem fizeted ki, addig a postás/futár felelös a csomag épségéért!
márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem! Egyre jobban utálom ezt az internetes vásárlást, de lassan nem marad más. Ezért aztán le vagyok rongyolódva. :)
márc. 30. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kell csak figyelned, hogy hivatalos oldalról vásárolsz. Ha irreálisak az árak a többi oldalhoz képest, ha nincs impresszum, ha már az oldal címéből és nevéből süt, hogy hamis (nevében márkanév+hungary/magyarország, domain club/vip/store fantázianévre mutat .com helyett), a tájékoztató oldalakon semmi konkrét nincs, egyes árakban és mértékegységekben ellentmondás van, az ingyenes szállítást 40-50 ezer forintos minimálárhoz kötik, és emellett a neten párhuzamosan fut a márka hivatalos oldala is, akkor az mindig kamu lesz, és nincs olyan hogy valamiért neked féláron adja egy jó fej bolt ugyanazt a terméket.
márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem jártam pórul, de most már nem is fogok. Köszönöm szépen!
márc. 30. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!