Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valaki más képével csinált...

Ha valaki más képével csinált myvipet de ö feljelentette az illetöt mi történik? A rendörség meg tudja találni az illetöt ip cim alapján akkor is ha az illetö törölte a kamureget?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a kutya se fog foglalkozni nem hogy a rendőrség, amikor bankot raboltak ma is :D
2010. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MaXXeGee ***** válasza:
Szal azt akarod kérdezni, hogy ha csinálsz egy kamureget Vipen, és lebuksz, annak lesznek e következményei? Visszaéltél mások adataival, ha ezt rád tudják bizonyítani, és bűncselekmény alapos gyanúja merül fel, nyomozást csak akkor indítanak. De ehhez kell egy feljelentés is, annak a részéről, akinek az adataival visszaéltél, bár ez is baromság. Hiszen egy neten talált kép ha másképp nem rendelkeznek, nincs szerzői joggal védve. de ha meg is találnak, max ezen jog megsértéséért foghatnak perbe. Feltéve ugye, hogy csak regisztráltál, és nem ál-kamu-megtévesztő anyagi, üzleti erkölcsi vonzatú cselekedetet míveltél... stb stb egyszóval, szórakozz nyugodtan az internet sajnos biztosít erre lehetőségeket.
2010. márc. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam. csak annyit csináltam h a képek alá oda irtam h mennyire szeretek dugni..persze nem ezekkel a szavakkal
2010. márc. 9. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!