Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Léteznek még számítógépes...

Léteznek még számítógépes vírusok? Azt tudom, hogy valamikor léteztek, de én már arra gyanakszom, hogy az egész vírusmizéria semmi egyéb, mint egy nagy pénzpumpa.

Figyelt kérdés

Életem során már elég sok fizetős biztonsági szoftvert megvásároltam és használtam és kb. azt tapasztaltam, hogy az összes közül egyedül a Malwarebytes Antimalware Pro ami ér valamit.

Arra gyanakszom, hogy az összes "teljeskörű, totális stb. védelmi rendszer" valójában nem más, mint egy átverés - legalábbis a mások érdekeit képviseli, nem a felhasználókét.

Az erőforrásokat feleslegesen és folyamatosan zabálják, cserébe nem nyújtanak semmit.

A vírus egyébként sem tud adatokat lopni a gépünkről (itt megint összemosták az értelmeket: pl:"trójai vírus"),

az alattomban települő kémprogramok ellen pedig bőven elég a malwarebytes Antimalware PRO védelme.

Miért mondják erre az összes között egyedül normális és használható, valóban felhasználóbarát szoftverre, hogy nem nyújt teljes értékű védelmet?

A weboldalán azt írja, hogy mindenféle kártevő ellen, a vírusokat is beleértve ! védelmet nyújt.

Ti mit gondoltok erről a kérdésről? Nincs egy kissé nagyon is túlfújva ez a vírusveszedelem-téma?

Már a webböngészőkbe komoly védelem van beleintegrálva, mi szükség arra, hogy a felhasználó gépén legyen még 5-6 "biztonsági szoftver"?



#vírus #biztonság #kémprogram #védelem #antivírus #spywarem trójai #Malwarebytes Antimalware
2012. okt. 2. 19:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek számítógép vírusok. Egyébként GRAVITÁCIÓ sincs, csak a Föld szívat minket. :D
2012. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ez csak az utóbbi egy hónap termése. Ennyire "NEM" léteznek!

[link]

2012. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó egyet értek veled ezeknek a felhasználóknak a gépét ara használhatnám amire akarnám pedig nem vagyok hacker de mi után nincs semmi így kőnyü lenne
2012. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Karesz6969 ***** válasza:
100%

"Léteznek még számítógépes vírusok?"


[link]

2012. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

És ezek a főbb típusok.

[link]

2012. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Te hülye! Mér ne létezne? :D millió vírus van a világon te h***! Kapcsold ki a Malwarebytest és a túzfalt 1 órára, és 5 perc múlva kb. rakhatsz bele a DVD-meghajtóba egy Windows telepítőt! :D
2013. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#6 nem csak a férfiak te nagyon okos....ajánlok egy [link] ez igaz hogy családoknak van de ajánlom !!!
2017. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!