Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Furcsa hibák? (CRC hiba,...

Furcsa hibák? (CRC hiba, fagyások, stb. ) Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött..

Reggel 4 részletben tudtam filmet megnézni egy megbízható videómegosztóról,mert teljesen véletlenszerűen leállt a lejátszás.A gép ilyenkor,mintha kifagyott volna - volt amikor sikerült visszahozni,volt amikor ki kellett kapcsolnom.Kifagyáskor a gép brutálisan belassul alig vagy egyáltalán nem reagál és kb. 10 másodpercenként egy periodikusan ismétlődő fél másodperces töltés hangot hallani..

Ugyanez a hiba jelentkezik .rar file-ok kitömörítésénél is (+ miután a fagyás nagy nehezen "elmúlik" crc adathibát ír ki a gép)és lemeztöredezettség mentesítésnél is.A .rar file-ok nem hibásak,mert haverommal is letöltettem egyet az ő gépére,neki nem volt semmi gondja a kicsomagolással.Ismételt letöltésnél hol hibátlan,hol pedig újra CRC hibás a file.Próbáltam utánanézni mi lehet,de nem találtam rá biztos magyarázatot.Van aki szerint vírus,van aki szerint hálózati hiba és van aki szerint a winchester haláltusája kezdődött el..Szerintetek?


2009. nov. 12. 03:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy tényleg döglődik a vinyó. Elszöris ellenérizni kéne úgy, hogy a sajátgépben jobb klikk a c: meghajtóra, tulajdonságok, eszközök fül, hibaellenőrzés. Jelöld be, hogy szektorhibák keresése..., indítsd el. El fog neki tartani egy jó ideig. Az idő a méretétől és a vinyó sebességétől függ, lehet hogy negyed óra, lehet, hogy 2 óra lesz...
2009. nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elindítottam,ugyanúgy fagy és kisvártatva kiírja,hogy a windows nem tudta befejezni a lemezellenőrzést..
2009. nov. 12. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hibás memória csinált hasonló hibákat.
2009. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kifagy, hanem lefagy. De a lényeg ugyanaz.
2009. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!