Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassu a gépem, a net is...

Roxor3 kérdése:

Lassu a gépem, a net is furcsa alaplap hiba? Részletek a leirásban

Figyelt kérdés

na az a helyzet hogy msn-be meg xfire-be belehet lépni de a böngészöbe(mozilla firefox,internet explorer,Opera,)egyikbe se jön be semmilyen oldal se csak üres lap és tölt órahosszákig!töredezetségmentesitettem az alap xp-sel meg tuneup2008,perfectdisk,avast pro 5 virusirtó alapos vizsgálat no virus!Restartoltam már sokszor!Ujratelepitettem gépet!semmi lassu is 2 perc alatt hoz be egy programot!pedig régebben még tök jó volt.

xp lemezével javitottam az se volt jó!Your Unistaller Pro 2010 se segitett!Egyszóval semmi! Ha lehet mondjátok meg mibaja gépemnek!virus biztos nem! egyik naprol másikra lett ilyen. ha nem alaplap probléma irjátok meg mibaja gépemnek mer fontos! ha alaplap problémánál mi baja lenne a gépemnek??FONTOS!SEGITSETEK MINÉL HAMARABB!


2010. júl. 5. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen neted van? Áramtalanítsd a modemet, ha van akkor routert is.
2010. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

upc fiber power 60/6 mbit le/fel töltés , am nem sikerült!áramtalanitottam routert modemet de nemjó!

am valamelyiknak takaritottam gépet portalanitottam és alaplaprol letörtem véletlen egy kis alkatrészt lehet az a baja? mer azota lassu,meg a net is sz4r

2010. júl. 5. 19:53
 3/13 A kérdező kommentje:
valaki irhatna már valamit:@
2010. júl. 5. 22:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Hali


Ram ellenőrzés nem ártana, legalábbis ez a tippem. Rosszabb esetben a ram vezérlő a rossz, akkor viszont alaplap csere... Hdd sentinellel lesd meg a hdd -t is.. hátha ott is van valami gond.

2010. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pff most látom milyen alkatrész törött le ? o.O
2010. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az alaplapról ilyen henger alaku kis 1,5 cm-es alkatrész véletlen letörtem.lehet az a bajA?
2010. júl. 6. 12:45
 7/13 A kérdező kommentje:
ramot hogy ellenörizzem?
2010. júl. 6. 12:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj, egy kondenzátornak lett annyi ezek szerint, talán meg lehetne oldani akinek van pl. egy Weller TCP-S pákája...ha nincsen nem igazán tudom, hogy ilyenre kiterjeszthető -e a garancia, mert ugye magától nem esik le...
2010. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kb 5 éves gép szóval sztem nincs garancia asus p4p800-as amugy
2010. júl. 6. 17:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Értem, szerintem akkor vidd be valamelyik pc -s boltba hátha vissza tudják rá operálni a letörött alkatrészt.. ha nem akkor venned kell új alaplapot...
2010. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!