Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy furcsa hiba, aminek nem...

Egy furcsa hiba, aminek nem tudom az okát. Mi lehet a hiba oka? Mi a megoldása?

Figyelt kérdés

Üdv!


Olyan gondom lett a napokban, hogy minden újraindítás után újra kell telepítenem a legfrissebb VGA grafikus illesztő programot, mert ha ezt nem teszem meg, akkor szinte minden játék szaggat valamely szinten. Amint újratelepítem, akkor teljesen normálisan működnek. Szaggatás mentesen.

Próbálkoztam már azzal, hogy letöröltem az NVIDIA fájlokat, majd újratelepítettem. Olyankor minden működött, ahogy kell. De amint újraindítottam kezdődött minden újra. Tudnátok erre valami megoldást? Mert Én már csak a Win újratelepítését látom :S


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. júl. 15. 10:02
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Tedd újra a Win-t. Valószínű, hogy vírusos a géped!
2011. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de lehet hogy az illesztő veszekszik a wineddel, nem mindig a legfrissebb a legjobb, próbáld egyel korábbival.


Ez a mindenre azt mondom: vírusos a géped, és go reinstall - jó vicc.., és eszembe jut róla a népdal:

- Lám az enyém, lám az enyém sötétkék..- nem baj ha nem értitek.. :D

2011. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
Újrateszi, és működik, tehát jó a driver. Újraindul a gép, lefut a vírus, fertőzi a futtatható fájlokat és máris nem jó... Nos?
2011. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Lefuttattam egy víruskeresést a gépemen (Avastal) de semmit sem talált. Majd a másik gépről hálózaton keresztül egy újabb keresést, (eredeti NOD 32) de az sem talált semmit. :S

2011. júl. 15. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!