Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Felugró ablakokkal mit lehet...

Felugró ablakokkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan rég nem találkoztam már ezzel a problémával, hogy hírtelen azt sem tudom mit tegyek, de már nagyon zavar. Még amikor a 2.0.0.6-os Mozilla futott (jajj de rég volt) azután tértem át a google chromera. Azon alapból iktatta ezeket a dolgokat. Most egyszerűen előjött és akármilyen böngészőt próbálok nem sikerül eltüntetni őket. A beállításoknál természetesen a felugró ablakok tiltása ki van pipálva és a kivételek között sincs semmi. Mit lehet ilyenkor csinálni?

2014. júl. 7. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

Attól függ milyen felugró!

ABP reklámokat szűr lista alapján

, noscript szkripteket blokkol (köztük a felugró ablakokat is)!

Telepített program (vírus), v. bővítményt egyik sem blokkolja

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2014. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első úgy néz ki nagyon jól működik. Azonnal blokkolta nem csak a Firefoxon, hanem a Chrome-on is.

Köszönöm.


Esetleg nem tudna valaki mondani egy kicsit többet, mivel jöhetett ez elő? Szinte ugyanazt rakom mindig a gépre, most sem tértem el, csupán az Origin és Steam-et telepítettem. Esetleg lehet valami programmal csúszott le? Bár általában figyelek telepítésnél, hogy még a böngészősávba se rakjon semmit. Előre és utólag is köszönöm.

2014. júl. 8. 01:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem meg van. Az asszony felirat keresése közben valami buenosearch, nevű biszbaszt is leszedett ezért nem tudtam a keresőmotort sem belőni az alap google-ra. Mindenesetre mégegyszer köszönöm és ha tévednék, akkor szívesen hallgatom a tanácsokat. Jó Éjt.
2014. júl. 8. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!