Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik olyan vírus, ami...

Létezik olyan vírus, ami "leszívja" az internet hálózatot?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom, ami otthon wifiről csatlakozik a netre. Mikor fel vagyok csatlakozva, egyszerűen nem jön be semmilyen oldal. De nem csak a laptopon, hanem más eszközökön se, ami szintén a hálózatra van csatlakozva.

Most egy pár napig nem volt rácsatlakozva, semmilyen probléma nem volt az internettel.

Ha más hálózatra kapcsolódok vele, szintén ugyanez a probléma, semmilyen más gépet nem lehet használni.

Olyan, mintha blokkolná az egész hálózatot.



2014. nov. 12. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
A legveszélyesebb az egész netet leszívja és kilövi az űrbe!
2014. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces vagy nagyon. Hogyan csinálod?
2014. nov. 12. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Látványos lassulás gondolom. [link]

Meg újraindítás...

2014. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leszívásról még nem hallottam, azt tudom hogy a féreg vírusok, képesek leterhelni az otthoni hálózatot. Indítsad újra az elosztót vagy a routert. (ami van) Nem tudom hogy le van-e kódolva a WIFI, ha nincs akkor kódold le!
2014. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Nod32-n már túl vagyok, nem hozott érdemi eredményt.

A hálózat le van kódolva, a router cserélve lett most kétszer is, mert azt hittük hogy az a hibás.


Aztán ugye kiderült, hogy más helyi hálózatokkal is ezt csinálja, ha ez a gép fel van csatlakozva, semmilyen eszközt nem lehet használni rendesen.

2014. nov. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!