Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tehette ezt a Microsoft?!

Hogyan tehette ezt a Microsoft?!

Figyelt kérdés
Letörölt mindent a barátom gépéről (szakdolgozatot) a nagy frissitésnél. Előző változat a lementésben megvan, de két hónapi munka eltűnt. Windows 10.

2018. okt. 7. 12:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
32%
#20. De a szerveren nem windows 10 fut. Egyébként meg ha windows 10-re van bízva adat, akkor az nem kritikus adat, vagy valaki nagyon mellélőtt a windows 10-el. Ugyanis windows 10-re nem bízunk kritikus adatot. Ilyen egyszerű.
2018. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
32%

"Egyik "alternatív" operációs rendszert sem a Windows általad feltételezett "gyengeségei" miatt találták ki."


Nyilván nem, mivel a windows sosem volt az "első és egyetlen" rendszer.

2018. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

"De a szerveren nem windows 10 fut."

Nem is a szerverről volt szó, a kliensekről. Ott Windows 10 fut több száz, több ezer példányban.


"Egyébként meg ha windows 10-re van bízva adat, akkor az nem kritikus adat,"

Ha nagyon "kritikus adatról" van szó, azt NEM tároljuk egy helyen. Akár Windows 10, akár Linux, akár BSD, akár MacOSX az operációs rendszer. Nem azért mert Windows 10.

2018. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%
#23 a backup az szükségességénél egyetértés van, és tőlem annyi gépen használtok windows 10-et munkára amennyin csak akartok. Sőt, csinálhattok weboldalt frontpage-el, adatbázist accessel, kiadványt word-el. De én biztos nem kínlódok azzak a szarral. Ennyi. :)
2018. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
#24: Remek példát mutattál a szalmabáb érvelési hibára ( [link] ). Semmi szó nem volt az említett termékekről, csak a Windows 10-ről.
2018. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
#25 azt az oldalt én is szeretem, de ezek tipikus példák arra, hogy hathatós marketing kövstkeztében használnak emberek progranpkat olyan dolgokra, amikre nem alkalmasak.
2018. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
#25 egyébként a közvélekedésre hivatkozás hibáját érdemes itt inkább elkövetni. A windows 10 szar, mibdenki tudja hogy szar, csak túl erős a lobbi, és mást nem tudnak kezelni az emberek. Szóval pontosítanék az eredeti állításon, a windows 10-et max játékra és facebookra érdemes használni
2018. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"de ezek tipikus példák arra, hogy hathatós marketing kövstkeztében használnak emberek progranpkat olyan dolgokra, amikre nem alkalmasak."

Mind a három program az egyszeri irodai felhasználót célozta (Frontpage: 1995-2003)/célozza meg.


Adott feladatra, professzionális szinten megvannak az ipari sztenderdek (kiadványszerkesztés: Adobe Indesign/Quark Xpress; adatbáziskezelés: MS SQL/MySQL/PostgreSQL/Oracle/... szerver; webfejlesztés: HTML+CSS+Javascript+valamilyen szerveroldali nyelv illetve keretrendszer ismerete, no meg valamilyen rendes kódszerkesztő).


Mindennek megvan a maga helye és rendeltetése, és a megfelelő módon kell kezelni.

2018. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"A windows 10 szar, mibdenki tudja hogy szar, csak túl erős a lobbi,"


Nem védem a win10et és nem vagyok CSAK windózos ill. nem pár éve hanem a 3.1 verzió óta használom .. igen vannak baromságai meg hibái de a fos 7 v. 8nál 100x jobb 😁


Ez a törlés se az oprendszer hibája sztm..

2018. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Én megmaradtam a Windows 7-nél, ez jó munkára, szakdolgozatok írására stb. Meg vagyok vele elégedve. Próbáltam a 10-et, de persze lementés után, mint mondjak, egyből kivágta nálam a biztosítékot. Nekem ne szórakozzon mindenféle reklámokkal, felesleges frissitésekkel, hogy nem tudom, mit tesz a háttérben?

A barátod és a társa is megtanulhatta egy életre, hogy mentés mindig legyen kéznél.

2018. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!