Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tehette ezt a Microsoft?!

Hogyan tehette ezt a Microsoft?!

Figyelt kérdés
Letörölt mindent a barátom gépéről (szakdolgozatot) a nagy frissitésnél. Előző változat a lementésben megvan, de két hónapi munka eltűnt. Windows 10.

2018. okt. 7. 12:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#29: "Ez a törlés se az oprendszer hibája sztm.."

Nem közvetlen a Windows 10 hanem a hozzá erőltettet OneDrive hibája, és szinkronizálásra hozzá adott könyvtárakból tűntek el fájlok.

De ez csak egy hiba a sok száz közül amit Win10 megjlenése óta sikerült elkövetni benne, aminek jó része még mai is hibás problémás.

Lehet vitatkozni hogy mi a Windows és mi a driver gyártók hibája, de az hogy a Windows update után pl. el kell teljesen távolítani egy drivert majd ugyan azt vissza rakni, hogy hibátlanul menjen... (Nvidia driver) Vagy hiába telepíted a gyártó által preferált verziót ami hibátlanul megy, ha azt a windows frissítésekor elavultnak veszi és vissza rakja a saját verzióját ami amúgy hibás és nem megy vele a combo jack -es mikrofon (Realtek hangkártya).

De ezen felül ott van a 5400rmp -s notebook HDD -k amiket 100% -on fog a windows indexelési rendszer szolgáltatás... vagy talán az egyik kedvencem az volt amikor a windows defender vaktába karanténba rakosgatott windows rendszer fájlokat, pl. expoler.exe -t. :-D

2018. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Amúgy ezen bénázások miatt váltottam át Linux -ra.

Ha valakinek elege lett mint nekem, és nem játékra használja a gépet,

akkor annak javaslom próbálja ki a Linux Mint -et Cinnamon vagy KDE felülettel.

Elsőre lesz ami picit szokatlan, de rengeteg program ott is megtalálható. :-)

2018. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

# 16 Válaszoló vagyok.

Az én írásomra miért nem válaszoltok?

Talán baj hogy meg mondtam az igazat a win10-ről?

Én a saját tapasztalatomat el mondtam.

Sok windows rendszert használtam már, de ez a win10-n mindig hiba van, minden évbe rakhatom újra a gépeket, nem csak a sajátomat.

Frissítések semmire sem jók, csak el rontsák a rendszert.

Más rendszeren mindig ki kapcsoltam a frissítéseket sose volt gondom, de mikkor bekapcsoltam, nagy gond lett.

2018. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Következőleg figyeljetek oda, hogy legyen letiltva az automatikus frissítés. Pont az ilyenek miatt van nekem letiltva.
2018. okt. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

# 34 Win10 Homeba nem lehet letiltani.

Probáltam már a szolgáltatásokban, de vissza kapcsolja.

Néha még a háttérbe futó alkalmazásokat is vissza kapcsolja.

2018. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

"# 16 Válaszoló vagyok.

Az én írásomra miért nem válaszoltok?"


Hát akkor erre reagálok neked..

Még mikor lehetett simán frissíteni akkor frissítettem win7pro-ról 10re és azóta ha hiszed ha nem 1x sem kellet újraraknom a rendszert..


Az olyan pitty pitty bélák akik meg mindehonnan minden sz@rt installálgatnak össze-vissza meg úgy használják a netet, hogy klikkelnek mindenhova .. mindegy miaz csak jöjjön a nő már.. persze, hogy szétcseszik az oprendszert és akkor néznek bután, hogy mi van??


A kérdező barátja is OK, hogy onedrive ide meg oda de mi a gyíknak kell az alap Dokumentumok mappában meg EGYÁLTALÁN rendszerpartíción tartson olyan dolgokat amik fontsak? Valamint ha onedriveba tárolt akkor online felületen annak ott kell lennie...


Még az elején nem derült ki ez az onedrive-os mizéria és nem tudom, hogy működik mert használja azt a szart a ...m de mint sync program tudi beállítható az, hogy a törléseket NE vezesse át! és ne úgy tároljon, hogy ami már fent van felhőben az repűlhet a pc-ről!

2018. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

#31

"Vagy hiába telepíted a gyártó által preferált verziót ami hibátlanul megy, ha azt a windows frissítésekor elavultnak veszi"


Kapcsold ki, hogy a win frissítheti a drivereket!


[link]

2018. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

#33: a nagybácsis történeteid meg a balf...ék laikus hozzáállásod a Windows kezeléséhez olyan szintű hozzá nem értést mutatnak, hogy felesleges bármilyen megnyilvánulásodra reagálni. Rendszeresen hülyeségeket kérdezel, meg fals információkat terjesztesz, és neked áll feljebb hogy mindenki más hülye és minden kezelhetetlen, csak te vagy az ász a témában (hiszen a letiltott frissítések és kikapcsolt védelem a felhasználói dominancia jele a MS felett, véletlenül sem azért szar az egész nálad, mert hatmillió vírus próbálja átvenni az irányítást). Észre sem veszed magad, pedig mindig minden válaszod 0%-os.


Én még a törlési hírek előtt telepítettem a frissítést egy amúgy tört rendszerre, ahol a Onedrive is ki van kapcsolva. És nem veszett el adat. Kíváncsi vagyok ezért kit kellene okolni...

2018. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%

# 38 Akkor magyarázd el miért rossz sok embernek a win10?

Korábbi rendszerek miért voltak jók akkor?

Ja és ha már ennyire értesz hozzá akkor meg mondhatnád miért villog egyfolytában a HDD ledje, néha meg meg állás nélkül világit?

Meg az androidról is mond el miért történt ez velem másnapra a frissítés után?


Ha ezekre nem tudsz értelmes választ adni, mindenki tudni fogja csak a win10 véded.

2018. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!