Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az IP addres megjelenítőm,...

Az IP addres megjelenítőm, miért jelez folyamatosan, hogy ERROR?

Figyelt kérdés
Mminap töröltem le a gépről adathalász, meg kitudja miféle vírusokat. Vagy 5 antivírus programmal végignézettem. Elvileg tiszta, de valamiért nem tetszik még. Miért írja ki, hogy Error. Ha lekérdem az ip címem akkor rendesen beazonosít.

2019. máj. 23. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a sok antivírus progi egyike azt a progit is vírusnak nézte és beletörölt. Van ez így...
2019. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Egyszerre 1 antivírus volt fent. Sorba telepítettem, töröltettem, újra cseréltem. most az Eset 30 napos próbaverziója van fent egyedül. Nem is talált semmit már. Csak az aggaszt, hogy az operába integrált ip address állandóan Errort ír ki. Miért? mi lehet a gond?
2019. máj. 23. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

És ha egyszerre csak egy volt fent??

Attól még az egyik törölhetett egy oprera kiegészítőt nem?

2019. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félre értettél. Ennek a kiegészítőnek köszönhetem, hogy észre vettem, hoy gond van a gépen. Egy progit sajna rosz helyről töltöttem le. Ezután kezdtem el módszeresen kitörölni a vírusokat. Mintegy 260 körül találtak a vírusírtók. Malware, eset, avg, stb... Most normálisnak tűnik minden. Csak ez a kiegészítő nem mutatja az ip címemet rendesen, ahogy azelőtt. Errort jelez. De már nem találok vírust. Mi lehet a gond?
2019. máj. 23. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

"Félre értettél. Ennek a kiegészítőnek köszönhetem, hogy észre vettem, hoy gond van a gépen"


Akkor félreértettél :)). Ha a kiegészítőnek köszönheted hogy észrevetted az anomáliát akkor a kiegészítő is hasonlóan működik mint az amit felfedez. Ez pont olyan, mintha több vírusírtó lenne a gépeden és ilyenkor szokott előfordulni, hogy az egyik vírusírtó veszélynek érzékeli a másikat és "egymásnak ugranak". Ez itt is megtörténhetett...

2019. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!