Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail zaklatás esetén mi a...

Gmail zaklatás esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Hónapok óta trágár emaileket kapok, kamu felhasználótól, aki egy és ugyanazon személy. Próbáltam már szavankénti szűrést, minden fiókot tiltottam, amiről ír, de ahányat tiltok annyi új fiókot gyárt, illetve kamu emailt használó oldalakon keresztül ír. Nem tudom ki ő, így feljelentést sem tudok tenni. Email cím cserén gondolkodtam, de minden hivatalos regisztráció, minden hivatalos szervnél, plusz közösségi médiákon ezzel a címmel vagyok regisztrálva.

Nincs valami tölthető szűrő legalább, melynek segítségével minden káromkodó, vulgáris vagy trágár email szűrhető lenne? Valakinek ötlet? Megköszönném nagyon.



2019. júl. 27. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Na, ha innen ír a zaklatód, akkor el is felejtheted a feljelentést. Ezek anonim email fiókok, amik nem adnak (nem is tudnak kiadni) felhasználói adatokat. Úgy tervezték meg a szolgáltatásukat, hogy maximális identitásvédelmet biztosítsanak a felhasználóiknak, a fiókokhoz tartozó titkosítási kulcsok fölött nem rendelkeznek.

2019. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, most olvastam kicsit utána ennek én is. Nagy manipulátor és ezek szerint még találékony módokat is talált, hogy ne tudjak kifogni ezen a szituáción...
2019. júl. 27. 14:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Viszont így irtó egyszerűen letilthatod, beállítasz egy szűrőt a két domain-re, és arról többet nem fogadsz üzenetet (szűrő hatása -> törlés a feltétel teljesülésekor).
2019. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!