Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam?

Hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Táv oktatáson nagyon el lustultam, csak rontok a jegyeimen. Nincs motivációm! Van valami ami segít ezen?

2020. máj. 26. 16:54
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Kb. olyan ez a kérdés, mintha egy dohányosnak mondanád, hogy szokjon már le, de semmi ész érvet nem adsz neki, ami őt is érdekli.

Te ismered önmagad. De akkor nézz meg pár társkereső hirdetést, ahol látod, hogy a többség csak diplomásokkal áll szóba, tehát lehet ez is egy ok, hogy később utcaseprőként nem lesz párod.

De jutalmazhatod is magad. Ott van előtted a csoki, süti, stb. de amíg nem javítasz, nem eheted meg. Persze itt jön az, hogy a lustaság győz, mert nem valaki dugja el előled, hanem neked kell kibírnod.

Szóval egyedül elég nehéz, ha eleve nincs motivációd. Keress valakit, aki "jutalmaz" ha tanulsz, "büntet" ha rontasz. Ezt a szülők szokták általában. Legalább is az én időmben nem nézhettem tévét, fel kellett mondanom a leckét, stb. A mai netes világban már talán pont a netmegvonás lenne a legjobb módszer.

2020. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Boldogtalan, hát nem tudod, hogy a „jegyek” valójában csalafintán átnevezett lájkok? Egy alja vlogger is belehalna, te meg hagyod, hogy diszlájkoljanak, csicska vagy, tesó?
2020. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csicska tesó!
2020. máj. 27. 07:18
 4/4 tabaki ***** válasza:
Akkor kalandra fel, vár a lájkvadászat...
2020. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!