Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone-ról képek átmásolása,...

IPhone-ról képek átmásolása, hogy lehetséges Windows gépre?

Figyelt kérdés

Új laptopom van. Az előzővel is szenvedni kellett, de sikerült megcsinálni annó. Bedugom, engedélyezem, kapcsolódnak, de üres mappát hoz fel, kép-videó import gombra azt írja, hogy nincs az eszközön kép-videó.

Hol lehet rákényszeríteni, hogy töltse be a képeket?

(iCloud letöltés nekem nem jött be, mert mikor utoljára próbáltam, live fotókat kis videóként nem töltötte le és a videókat se akarta letölteni)


2020. júl. 22. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
itunes\icloud van erre, ha fájlkezelőt akarsz használni miután összekötötted engedélyezni kell a telefonon is(felugrik egy kérdés telefonon hogy csak tölteni akarod vagy fájlokat is akarsz cserélni), utána már meg fog jelenni normálisan minden ami elérhető.
2020. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam engedélyeztem és semmi
2020. júl. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!