Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné ilyesmi témával...

Megérné ilyesmi témával foglalkozó yt csatornát létrehozni ?

Figyelt kérdés

Szóval van ez az úri ember ő itt :


https://www.youtube.com/channel/UCe4YyF09dcw_3dosCCddwnQ/fea..


akit már követek egy ideje és én is nagyon gondolkozok azon hasonló informatikai alkatrészekkel foglalkoznék egy új csatornán viszont az lenne a gondom hogy neki se nagyon nagyon fejlődik a csatorna, én is ugyan így helyzetbe kerülhetek vagy nekem több esélyem lenne illetve hogyan működik a yt-n ez pl csinálok egy videót azt ő milyen gyakran fogja fel dobni másoknak és hogy határozza meg hogy kiknek dobja fel ?



2021. márc. 4. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Ez most valami félresikerült csatornareklám?

Vagy azt akarod bemesélni nekünk, hogy egy 5 feliratkozós csatorna a követendő példa számodra?

2021. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Ne már!


Pont az egyik videóját dobta fel az ajánlottak közé tegnap

2021. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Ebből 100000000 millio van mar.

Raadasul gagyin is csinalod

2021. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
angolul csináld, akkor jó lesz!
2021. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sablonos. Olyan tartalmat érdemes csinálni, amit más még nem csinál.
2021. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Látom törölte is.
2021. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
jajj de számalmas :D
2021. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj kérdező, az emberek minőségi tartalmat akarnak látni. Sajnos amíg nincs meg hozzá a megfelelő eszközeid(kamera, rendesen megvágott videó, mikrofon), addig nemigen fog beindulni a csatornád.
2021. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, Zsozé is segédmunkásként kezdte :D
2021. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez történik akkor ha egy zöldfülű akarja átverni a veteránokat. Jelenleg 8670 felirattkozóm van, s kicsitt jobban tudom, hogy hogy működik a YouTube.


Arra az esély, hogy egy 5 feliratkozójú, csak néhány megtekintés/videós csatornába csak úgy belefuss, kb 0. Mr.TECH válasza is a sci-fi határait súrolja... (szerintem vagy haverod, vagy te vagy egy másik fiókkal)

És az is elég hihetetlen, hogy egy noname csatorna a példaképed, mikor annyi híres, befutott csatorna van a YouTube-on.


Ráadásul ezen az oldalon is aktív vagyok, s pontosan tudom, hogy néz ki egy álcázott csatonareklám.



Számodra amúgy megérte ez a kérdés azt, hogy letörüld a csatornád?

2021. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!