Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még weblapkészítéssel foglalkozó céget létrehozni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nincs túl sok az ilyen cégekből? van esetleg olyan piaci rés, amelyet meg lehetne találni? Érdemes kitanulni még a weblapkészítést vagy nagyon túltelített a piac?

Kb 1 éve tanulok weblapkészítés témában itthon, önszorgalomból, de nem tudom, érdemes-e pályáznom állami támogatásra, hogy egy társammal létrehozzak egy olyan Kft-t, ami ilyennel foglalkozik. Mit gondoltok erről?


2013. szept. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól csinálod a weblapkészítést, akkor van egy kicsi esély, hogy lesz belőle valami. Én mondjuk ebben már piaci rést nem keresnék, nem hiszem, hogy tudsz újat mutatni, vagy új helyen megvetni magad a weblapkészítésen belül.
2013. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eloszor tanuld ki a szakmat, azaz dolgozz le 3-5 evet komoly cegeknel, utana szoba johet a sajat ceg.
2013. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egész alapja az lenne, hogy az ismeretségi körömben van több cégtulajdonos, akiktől, mint kiderült, pofátlanul magas összegeket kértek tök gagyi honlapokért, olyanokért, amelyeket én a társammal harmadennyiért is megcsinálnék (sőt még sokkal jobb design-nal is). Aztán utánanéztem és a legtöbb cég ezt csinálja. Mi ezeknek az áraknak a feléért, harmadáért el tudnánk vállalni egy weblapot, ugyanolyan minőségben. Persze még van mit tanulnunk, de céget max fél-1 év múlva alapítanánk, addig kitanulnánk kellő szintre azokat a dolgokat, amikkel cégbemutató stb. egyszerűbb oldalakat meg tudunk csinálni.
2013. szept. 1. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Linkelj referenciat...


En kertem egyszer egy gagyi oldalra arajanlatot... sima ca. 5 oldalas weblap. Semmi extra.

Hat volt aki mondott 75.000-et de azt a xart amit refencianak linkelt hat nem tudom komolyan gondolta-e, raadasul allandoan telefonon hivogatott mert az ajanlatkeros oldal kerte a szamomat... aztan miutan sikerult referenciat kuldenie kozoltem vele hogy nem erdekel sajnos...

egy gportalos kissraf jobbat rak ossze...


egy wordpresses meg siman lekorozi a 120.000-es ajanlatot is...

azota sincs honlapom de ha csinalok akkor youtube es wordpress aztan puszi. nem egy facebookot akarok en csak egy buta kis oldalt par infoval...


raadasul manapsag webaruhazakra is olyan faxad kis kesz megoldasok vannak partizezerert hogy hule leszek 1 millat kifizetni egy ilyenert.

2013. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!