Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné ilyesmi témával...

Megérné ilyesmi témával foglalkozó yt csatornát létrehozni ?

Figyelt kérdés

Szóval van ez az úri ember ő itt :


https://www.youtube.com/channel/UCe4YyF09dcw_3dosCCddwnQ/fea..


akit már követek egy ideje és én is nagyon gondolkozok azon hasonló informatikai alkatrészekkel foglalkoznék egy új csatornán viszont az lenne a gondom hogy neki se nagyon nagyon fejlődik a csatorna, én is ugyan így helyzetbe kerülhetek vagy nekem több esélyem lenne illetve hogyan működik a yt-n ez pl csinálok egy videót azt ő milyen gyakran fogja fel dobni másoknak és hogy határozza meg hogy kiknek dobja fel ?



2021. márc. 4. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10


Elhiheted, hogy nem az enyém a csatorna, és a kérdezőt sem ismerem.

[link]

Felülről a harmadik az egyik videója. És komolyan nem tudom, miért ajánlotta a youtube, amikor még egy videóját sem láttam :/

2021. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

BG töltött fel videót? már nézem is! - nekem még nem jelzi...

a yt algoritmusa máe lehet, hogy a fejlesztők fejére nőt... nem kell csodálkozni hogy miket dob fel.

2021. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy egy műfaj/téma népszerű, még egyáltalán nem biztos, hogy te is képes vagy sikeresen csinálni. ezt láthatod abban is, hogy mennyien vannak, akiknek nem sikerül jól csinálniuk egyes műfajokat. de attól, hogy másnak nem sikerül jól csinálni, vagy akár nem is népszerű egy téma, neked még sikerülhet jót kihozni belőle. ahogy nagyon sokan kélesek olyan műfajokban nagyot alkotni, amikben másoknak nem sikerül. a titok az, hogy te meg tudod-e jól csiálni vagy sem.


nem tudjuk látatlanban megmondani, hogy te milyet tudnál csinálni, ha csinálnád, mert nem tudjuk, hogyan csinálnád. kezdd el csinálni és kiderül, milyen amit csinálsz. ha nem megy jól, ne add fel! csináld tovább, tanulj, fejlődj, javítsd a hibáidat, kísérletezz más műfajokkal, más megoldásokkal. nem biztos, hogy a végeredmény olyan lesz, mint X másik. de ha elég sokat és elég jól csinálod, akád jó is lehet a végeredmény.


amit mindenki elfelejt az ilyen hasonlítgatásnál, hogy akiknek jól megy (persze ha olyan példaképet keresel), az nem most kezdte. nem ugyanott tart a fejlődésben, mint te. a videózás (is) olyan, mint a maratoni futás. bárki képes rá, ha módszeresen felkészül, edzéstervet készít, megtanulja hogyan kell csinálni, edz és kitartóan csinálja, amíg össze nem jön.

aki viszont felkészülés nélkül, tudás nélkül, edzés nélkül csak úgy belecsap, hogy mennyire lehet nehéz, annak általában nem sikerül a maratoni táv töredékét sem lefutni. aki ezen a ponton feladja, vagy ugyanúgy felkészülés nélkül próbálgatja újra és újra, az kudarcot fog vallani

2021. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
már törölte mivel foglalkozott?
2021. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nézz utána, rengeteg helyen leírják a YouTube algoritmus működését. legfontosabb a videó címe és a leírásban levő kulcsszavak. ezek alapján adja ki a videódat keresési találatként.

viszont, ha ellindítás után gyorsan tovább is kattintanak róla az emberek, abból tudja a YouTube, hogy nem érdemes ajánlani, mert mégsem érdekli az embereket. szóval nagyon fontos a nézési idő és a nézők megtartása. ehhez már nem lehet átveős címekkel és kulcsszavakkal trükközni, muszáj jó videót csinálni. olyat, ami a nézőket érdekli és nem csukják be.

itt jönnek be a technikai kérdések. nem kell hiper szuper kamera, meg hangtechnika. ha van elég fény, akár egy telefon is elég lehet képileg, de fontos, hogy élvezhető legyen a kép és még fontosabb a tiszta, jól érthető a hang.


technikai csatornánál hátrány lehet, hogy a kulcsszavak zöme nemzetközi, így külföldieknek is kiadhat találatként (ahogy nekem is szokott sok oroszt és indiait), viszont te magyarul beszélve ugyanúgy nem vagy érdekes a külföldieknek, ahogy nekem a legtöbb orosz és indiai sem. így a külföldiek is rontani fogják a megtekintési idő statisztikádat.


lehet próbálkozni angolul, de az angol anyanyelvűek jóval érzékenyebbek rá, hogy mennyire jó a kiejtés. ha nem vagy anyanyelvi angol, de minimum nagyon jó, akkor kevésbé esélyes, hogy nézni fognak úgy - a magyar nézők zömét meg eleve elveszíted, mert sokan nem beszélnek angolul (sem).

2021. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!