Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak ha...

Milyen lehetőségeim vannak ha érdekelne az informatika viszont nincs érettségim?

Figyelt kérdés

Mindig is tanulási nehézséggel küzdöttem (van papírom róla, diszlexia diszkalkulia diszgráfia)

A faipari szakiskolát 11. osztály után otthagytam, helyette mentem számítógép szerelő és karbantartó okjra, elvégeztem, viszont semmi ilyen munkát nem találtam, ezért jegeltem a dolgot. Más szakmában dolgoztam évekig. Most így 30 évesen rámtört hogy engem érdekelne az informatika úgy komolyabban, érdekelnének a gépek, és szívesen tanulnék programozni, csak hát nemtudom merre kéne indulnom így érettségi nélkül.. Most adjam fel ezt az álmom? Elöbb rakjam le az érettségit aztán gondolkodjak ezen? Nemtudom, más alternatíva nincs?


2021. márc. 13. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A programozást felejtsd el, gyakorlatilag minden téren alkalmatlan vagy rá a nehézségeid miatt. Ennyi papírral maximum egy PC boltot tudsz megcélozni, bár ott is szeretik már kérni az érettségit, amit én a helyedben mindenképp letennék.


Később esetleg beállhatsz egy ISP-hez hálózatépítőnek, csak oda már kérni szoktak rutint is.

2021. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valamilyen idegen nyelv megy?
2021. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!