Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek 100 körül?

Milyen laptopot vegyek 100 körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Használt gépet nem szeretnék, köszönöm!

Egyetemista lány vagyok, böngészőből dolgozom itthonról, filmet nézek, excelben, wordben, ppt-ben csinálok dolgokat, böngészek a neten.

Nem játszom, nincs spéci képszerkesztőm, zenevágóm, semmim.


[link]


Ilyen gépem van jelenleg, 3 éves lesz, de a billentyűzete töknkrement, és majdnem 80 lenne a cseréje, garancia nélkül, és az akksija is merül már.

Vennék inkább ennyiért, picivel többért egy újat.


Köszönöm a segítséget!


2021. márc. 17. 09:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem tudsz róla, hogy elszálltak az árak. 160 ezer alatt nincs nagyon új notebook.
2021. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ez például?

De láttam 90 körülieket is.

2021. márc. 17. 09:20
 3/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen márkájú volt életem legjobb telefonja szóval hiába noname, én bevállalnám, ha használható a paraméterek szerint.

2021. márc. 17. 09:22
 4/25 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ez? [link]
2021. márc. 17. 09:23
 5/25 anonim ***** válasza:
A processzor gyenge, kb. feleannyira erős, mint a mostani gépedé. Ezen kívül angol billentyűzettel rendelkezik, tehát külföldi, valószínűleg szürkeimportos, a garancia bizonytalan. Amúgy az én gépemben is tönkrement a billentyűzet tavalyelőtt. Ha jól emlékszem, 13 ezer volt, pedig külföldről jött. Mondjuk én cseréltem, de nem hiszem, hogy 5 ezernél többet kértek volna érte. Szerintem fuss még 1-2 kört más szervizeknél, mielőtt új gépet veszel!
2021. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő választ!

Lány vagyok, nem értek ehhez.

Odáig jutottam, hogy szetcsavaroztam, szétszedtem, és kiderült, hogy az alaplappal van a billentyűzet, vagy mi.

Megrendelném, kicserélném én magam, ha valaki segítene akár, de nincs szaki ismerősöm.


A koronavírus miatt pedig a szüleimet féltem, itthon élek, lehetőleg sehova nem mennék, a gép pedig napi használatban van.

Nem tudnál esetleg segíteni, tippet adni?

2021. márc. 17. 09:32
 7/25 anonim ***** válasza:

Linkelek neked párat. Használtat.

[link]

[link]

[link]

Ezt a hármat találtam értelmesnek, ami megéri az árát, a szépség nem tudom mennyire számít.

Nem pont 100.000 de ezek jók.

2021. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igen, nagyon el vannak szállva az árak.
2021. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, félreértettem, azt olvastam hogy használtat szeretnél. újonnan 100 körül nem érdemes most venni. sz@rok az árukhoz képest. amiket te linkeltél, azokra 2-3-4 film fér rá csak, és gyengék.
2021. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egy terás hordozható merevlemezem van, nem tárolnék a gépen kb semmit.

Tényleg csak böngészésre, office programok futtatására használnám.

Ilyen esetben sem szabad ilyet venni?

2021. márc. 17. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!