Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek 100 körül?

Milyen laptopot vegyek 100 körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Használt gépet nem szeretnék, köszönöm!

Egyetemista lány vagyok, böngészőből dolgozom itthonról, filmet nézek, excelben, wordben, ppt-ben csinálok dolgokat, böngészek a neten.

Nem játszom, nincs spéci képszerkesztőm, zenevágóm, semmim.


[link]


Ilyen gépem van jelenleg, 3 éves lesz, de a billentyűzete töknkrement, és majdnem 80 lenne a cseréje, garancia nélkül, és az akksija is merül már.

Vennék inkább ennyiért, picivel többért egy újat.


Köszönöm a segítséget!


2021. márc. 17. 09:15
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Na és akkor még egy kérdés 😁


Ugye ez free dos mind. Ha nekem van itthon tört Windows lemez, indító appal, ami generálja a kulcsot mindig. Szóval ha egy ncoreos rendszert teszek rá, azzal a garancia hogy működik? Vagy sehogy?🙄

2021. márc. 17. 15:37
 22/25 anonim ***** válasza:
A garanciával nem csinál semmit ne aggódj:D szóval nyugodtan rárakhatod.
2021. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Sufni megoldás, de én most egy USB-s billentyűzetet használok a laptopomhoz. Most, így ilyen ínséges időkben, nem tudom kicseréltetni, de használható a gép:)
2021. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

inkább vegyél két használt laptopot 50 ezerért. sokkal előrébb lennél, mint a 100 ezres újjal. semmit nem érnek.


esetleg tabletet nézhetnél, netezgetni sokkal jobb, mint a hasonló árú laptop.


használtpiacon a 100 ezerbe viszont belefér az FHD kijelző, 8GB RAM, SSD és egy jó 4 magos proci (Q jelölésűek általában, régebbieknél(2-3-4 generáció) mindenképp)

hardverapróról megbízható eladótól!


Ha lehet, akkor a dedikált videokártyát kerüld! Felesleges hibaforrás. Vagy olyan üzletből vedd, akik vállalnak 6hó+ garanciát. Szoktak ilyen használtgépekre is.


Garancia amúgy a hardverre vonatkozik. Magára a gépre. Kiegészítőkre (akku) nem.

2021. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Végül vettél laptopot? Milyet? Mik lettek a tapasztalatok?:D
2021. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!