Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kik vesznek MacBook-ot ennyi...

Kik vesznek MacBook-ot ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kik vesznek ennyi pénzért MacBook-ot, mikor kevesebbért sokkal jobb gépet tudnak venni?

Ezt nem értettem soha!

Ha valaki tud nekem logikus választ adni amin el tudok gondolkodni, akkor tegye meg!

De nem vagyok képes felfogni, hogy valaki kiad ennyi pénzt csak a név miatt!

Ráadásul ezt a cikket olvastam a minap, és ezért írtam ki a kérdést..

[link]



2021. máj. 9. 15:28
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

“ Független Apple szerviz

Apple termékek változatos hibáit javítjuk 2007 óta, gyári alkatrészek felhasználásával, hosszú távú garanciával. Lelkiismeretesen és maximális igényességgel végezzük el a ránk bízott munkákat. Célunk, hogy elégedett Ügyfeleink jó hírünket vigyék.”

2021. máj. 9. 16:21
 22/46 A kérdező kommentje:
Talán pont ezért hiteles nekem.
2021. máj. 9. 16:22
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig bírja a Lenovod egy töltéssel?
2021. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Amióta megvettem nem volt cserélve, így csak 4-5 óra.

Oke, de hálózat mindig van a kozelemben.

Nyilván egy ennyi idős gép, meg ha MacBook is, szerintem ugyanennyit bírna ki. Újonnan 8-10orat is simán kibírt

2021. máj. 9. 16:25
 25/46 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontozok, nem sertodok meg ha az Én véleményemmel ellentéteset ír valaki. Nyugodtan írja le mindenki amit gondol.
2021. máj. 9. 16:27
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Én a héten vettem meg az új Macbookot, spórolással (alacsony fényerő, hang ki, billentyűzet világítás ki) 15-16 órát is kibír. Azért az nem 8-10 óra.
2021. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
80%
De jöjjön a következő kérdés, milyen nehéz a Lenovod?
2021. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
86%

Arról is írsz majd egy kérdést, hogy miért vesz valaki iphone-t, amikor egy harmadannyiba kerülő xiaomival/asus-szal, stb. is lehet telefonálni?

Nem értem az értetlenkedést: van, akinek erre van szüksége, van, akinek meg másra.

2021. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Rendben, azért az nem 8-10 óra valóban.

A Lenovo 2.4kg.

De akkor at fogalmazom a kérdést, miért vesz valaki akinek nem munkára kell, ilyen drága gépet?

Akàr a telefonról is írhatnék igen.

Bár nekem is iPhone 7-em van.

De ez egyszerűen azért, mert kaptam egy jó ismerostol akinek nem kellett. Előtte egy Ulefone Armor 6E keszulekem volt, ami törhetetlen.

De azt eladtam, adtam egy esélyt ennek a telefonnak.

De magamtól nem hiszem, hogy vennék iPhone-t.

2021. máj. 9. 16:40
 30/46 anonim ***** válasza:
83%
Na, akkor a következő kérdés. Melyik anyag dominál a Lenovo összeszerelésében, a burkolatban?
2021. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!