Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kik vesznek MacBook-ot ennyi...

Kik vesznek MacBook-ot ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kik vesznek ennyi pénzért MacBook-ot, mikor kevesebbért sokkal jobb gépet tudnak venni?

Ezt nem értettem soha!

Ha valaki tud nekem logikus választ adni amin el tudok gondolkodni, akkor tegye meg!

De nem vagyok képes felfogni, hogy valaki kiad ennyi pénzt csak a név miatt!

Ráadásul ezt a cikket olvastam a minap, és ezért írtam ki a kérdést..

[link]



2021. máj. 9. 15:28
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

[link]


Erről vélemény valakinek?

2021. máj. 10. 07:48
 42/46 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem Magyarósi Csabát, nagyjából a kezdetek óta nézem, de most nem erről van szó.

Szóval az USB-C probléma 2-3 éve volt (épp a videó feltötlésekor 2018-ban) még problémás volt, azót már minden létezik C kivitelben (kétoldalú pendrive, hdd rack és stb) illetve már 500Ft egy USB 3.0 - USB-C otg, veszel az összes USB eszközödre ilyet, rádugdosod, és orvosolva is van a gond.

Ne hivatkozz már 3 éves videóra vagy sok éves cikkre mert azóta csomót változozz... úgy... MINDEN.

Üdv!

2021. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem mai videó. Csak most láttam egy másik kérdés alatt.

Megnéztem és elgondolkodtam, hogyha egy ilyen nagy Apple fan ezt mondja, akkor ott lehet valami.

De ha már orvosolható a probléma fillérekből, az nem rossz.

2021. máj. 10. 14:06
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

Miért próbálod bebizonyítani másoknak hogy szar a mac? Meg lett válaszolva a kérdés, az használ mac-et akinek az jobb a céljaihoz, ahhoz ért. Én nem szeretem az apple-t, és valljuk be a macbook-ok minden szériája tele van tervezés hibákkal, az apple pedig a legpatkányabb multi cég az amazon után.


VISZONT: Van akinek erre van szüksége a napi feladataihoz. Azt viszont meg kell érteni hogy nem magyar pénztárcához van mérve. Amerikában és a környékén egyszerűen ez terjedt el, ehhez értenek, és meg is tudják fizetni. Nem fognak újratanulni egy teljes rendszert csak hogy pár évente spóroljanak egy kicsi pénzt. Ez kicsit olyan kérdés hogy a mazda meg a ford is ugyanoda visz, hasonlók az extrák, mégis van akinek jobban fekszik ez, a másiknak meg az.


És magyarázhatod a használt win laptopod, nekem is van saját célra hasonló, de én megölném magam ha azon kellene dolgoznom(már csak a kötelező céges progik is megfektetnék). Dolgoztam hasonlón magyar cégnél ahol sajnálták normálisra a pénzt. Távozásom egyik fő oka volt hogy nem adtak megfelelő eszközöket.

A multi cégeknél úgy gondolj erre hogy elsétálok a rendszergazda szobához megmondom hogy ez meg az a baja, átadom neki az eszközöm, kitöltünk egy lapot, és kapok egy újat a polcról.


Probléma meg minden rendszerrel van, az apple rendszerei korlátoltak és átlag felhasználónak bonyolultak (think different) az MS rendszerei pedig televannak mai napig gyermekbetegségekkel, és minden frissítés szétcs*sz egy már működő feature-t, cserébe egész kényelmesen testreszabható és több az open source szoftver rá.

2021. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Ha lenne agyad, értékelnéd. Mondom ezt úgy hogy nekem sincs, de attól még tudhatom kinek és mire való.
2021. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Két éve élek windows nélkül. Video vágással és zenei dolgokkal keresem a kenyerem (Logic, FinalCut). Minden szoftverem, pluginem megvásárolt, ehhez is van igazítva a munkadíjam. Életem legjobb döntése volt, hogy váltottam. Drága volt a Mac? Igen. Egy év alatt viszont megkerestem az árát. Fagyott már ki? Igen. Semmi sem tökéletes. Tavasszal frissítek egy újabb modellre, ami egy jobb használt autó ára. De akkor is úgy érzem, ezzel tudok megfelelő szinten dolgozni.
2021. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!