Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó döntés erre az...

Szerintetek jó döntés erre az M1-es macmini?

Figyelt kérdés
Igazság szerint munka miatt vásárolnám. Leginkább programoznék rajta. Viszont nem tudom, hogy dobjak ki 350k-t (a 16 gb-os verziót vásárolnám) erre vagy ugyanebben az árkategóriában vásároljak egy windowsos gépet. Ha azt nézzük, hogy abszolút nem játszanék rajta, akkor összegezve melyik rendelkezne jobb konfigurációval?

2021. júl. 25. 10:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként az a véleményem, hogy laptopból érdemes M1-es Airt venni"

nincs benne ventillátor, le van korlátozva az az M1 proci. Ráadásul Minit szeretne... akkor miért akarsz rátukmálni még egy akkumulátort, kijelzőt, billentyűzetet is? :D

A MBAir bölcsészeknek való... arra bőven elég, hogy naphosszat számolgassák a szavakat valami könyvben....


"Én 250k-ból vettem egy..."

pontosan ezt írták le korábban. Erre még egy vidikari is kell, úgyhogy már mini árnál vagyunk.


"A malware egy figyelmetlen fejlesztő miatt terjedt el"

tehát van! :D

"Mutasd mi az, ami meg tudná fertőzni a macemet?"

ez a fajta elbizakodott magaslóról kihaénnem mentalitás miatt fogsz vírust kapni!

Nekem is Mac van és 10 év alatt nem kaptam semmit (kopp kopp kopp), de azért nem árt óvatosnak lenni...

2021. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!