Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert nem tudok dvd filmet...

Joco197905 kérdése:

Miert nem tudok dvd filmet kiirni lemezre?eddig windows 7 volt most hogy ujj pc vasaroltam windows 10 van rajta es ezzel keptelen vagyok filmet irni plussz le sem jatsza a dvd filmjeimet . Meglehet ezt oldani valahogy? Kosonom a valaszokat

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
A mai modern gépekben nincs optikai meghajtó, a telepités pentdrive-ról történik. Vagyis nem is tudod a DVD-t hová betenni. Ha van régebbi géped, azzal le tudod játszani.
2021. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Lejátszáshoz: [link]


Íráshoz meg annyi van a neten, mint a szemét.

2021. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Mi is a probléma?

Nem fér bele a lemez abba a kis lukba amibe a pendrive való..?


Egyébként a win10 tud adatlemezt és iso-t is írni ha van ODD-d. Nem kell hozzá semmilyen külső program. Az mpeg2 formátumtól pedig vagy 15 éve 'illik' távol tartani magad, van helyette .mkv és xvid/h264...

2021. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 P.O.C. ***** válasza:

Ez inkább User error. Nem megfelelő a szoftveres környezet.

Mondjuk én soha nem használtam a Windows beépített média lejátszóit és író szoftvereit, de ahogy ellőttem írják kismilló ingyenes szoftver van, mind lejátszásra mind írásra.


[link]

[link]

stb..

2021. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
letöltötem a burnaware free programot. letölöttem egy dvd filmet torrentem megirtam a programmal megsem játsza egyik dvd es blu eay lejatszo sem a megirt lemezemet. miert?? nem ertem mindent ugy csinaltam ahogy szoktam
2021. dec. 26. 11:18
 6/18 A kérdező kommentje:
jahh es külsö dvd irot hasznalok nem pendriveot
2021. dec. 26. 11:20
 7/18 P.O.C. ***** válasza:
Első tippem, amit sok gyakorlatlan felhasználó elkövet, hogy magát a letöltött iso -t írja ki fájlként a lemezre, nem pedig a képfelíró funkciót használja. Ugye az iso egy CD/DVD/Blu Ray kép fájl. Viszont a lejátszó a szokásos könyvtár struktúrát várja (VIDEO_TS, AUDIO_TS stb.)
2021. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
iso -ról eddig szó se volt..
2021. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 P.O.C. ***** válasza:

#8: Azt mondja: "letölöttem egy dvd filmet torrentem".

Márpedig a torrent oldalakon az esetek 99% -ban iso lemezkép formátumban vannak fent a DVD filmek.

Részemről innen jött képbe az iso..

2021. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
letöltöm torrentrol a dvd filmet es egy az egyben azt a filet teszem rá a lemezre windows 7 el ez igy müködött
2021. dec. 26. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!