Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google Maps navigáció offline...

Google Maps navigáció offline módban mit tud?

Figyelt kérdés

Eddig a régebbi navigációs készülékekket hazsnáltam, de gondoltam kipróbálom a telefonomon, offline módban.

Letöltöttem szépen a térképet... útvonaltervezés...(ez csak próba volt szerencsére nem élesben navigáltam ismeretlen terepre)

Elindultam, és direlt letértem arról az útvonalról amit a google maps tervez, na itt lepődtem meg.

Szépen mutatta a kék megtervezett útvonalat tovább amerre megtervezte, de én letértem és nem tervezte újra az útvonalat

Mutatta merre megyek a térképen, de az útvonal tervet nem módosította(ugy mond nem tervezte újra az útvonalat mint a jó öreg Garmin navigációm szokta)


Most ez ilyen? vagy csak nálam szar valami?

Lehet azért mert offline módban mentem?


Valaki írja már le aki hazsnálja ezta google maps izét a telefonján hogy most mi van?


Mert ha ez ilyen szar hogy ha letérek az általa tervezett útvonalról akkor nekem kell visszatérnem ahogy tudok a "kék utvonalra" amit megtervezett akkor ez egy tök ismeretlen helyen, Pl külföldön egy nagy fos szerintem.


Várom a tanácsokat véleményeket észrevételeket....

Hogy mit rontottam el esteleg? vagy ez egyszerüen ilyen?


köszi



#navigáció #Google Maps #offline navigálás
2022. jan. 6. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján lehet, csak előtte le kell tölteni offline-ba a térképeket, amin át fog menni.

2022. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A navigációhoz kell neki a net, csak magát a térképet nem kell betöltenie, ha le van töltve offline.
2022. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, de vannak erre optimalizált navik is, mint a Here WeGo, ami tökéletesen megy Offline is
2022. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de leszedtem offlineba a helyi és egy közeli részt, kikapcsoltam a netet és simán adott útvonaltervet.
2022. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Na akkor mégegyszer....


Megtervezi szépen offline ban



De ha letérek a tervetett útról nem tervezi újra


Ez fura nekem


Ha ez ilyen akkor asszem fura hogy azt hallani mindenhol hogy a régi navigációs készülékek már elavultak mert az okaostelefon helyetesiti


Nekema garmin navim egyből újratervez és egyből mondja és mutatja is merre menjek tovább ha letérek az általa megtervezett útról


Ha ez ilyen "szar" akkor ez nem előrelépés.


Egy tök ismeretlen külföldi kiránduláson igy ez eléggé megszopatós dolog tudne lenni


Aszem én maradok a garmin navimnál ha ez ilyen.

Az hülye biztos, segít ha véletlen rossz felé kanyarodok le...


Mondom most próbáltam ki, és meglepett hogy ez ennyire "buta"

2022. jan. 6. 13:50
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi a telefonod típusa?
2022. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám hogy ez telefon függő:)



Ez szoftver kérdés nem hardver


amugy 1 éves Lg telefon android10

2022. jan. 6. 14:28
 8/17 anonim válasza:
Szerintem meg készülékfüggő. Régen főként GPS -es készülékek voltak, a mostaniak inkább csak a-gpst használnak. Wikin nézd meg a különbséget. Ha a készüléked a-gps-es kell neki minimális netes adatforgalom szerintem.
2022. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8-as igen, ezért kérdeztem, mert azért egy garminos cucc rendes gps-el bír, és régen a ZTE blade telóm is gps-es volt, de a mostani adatkapcsolatos, szóval lehet ez itt a fő gond..
2022. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8-9 ti nem tudtok szöveget értelmezni?.D


Olvassátok már el a kérdésben mit írtam



Van a telefonban gps vevő:)


Olasd el 3 szor is ha nem érted mia kérdés...


A válaszokból azt látom hogy a 3 as válaszoló értette csak meg amit leírtam


na hagyjuk:D

2022. jan. 6. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!