Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van-e Veszprémben olyan...

Van-e Veszprémben olyan nyilvános számítógép, amire fel van telepítve a NAV-os ÁNYK nyomtatványkitöltő program?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ami nyitva van hétköznap 16:00 után, vagy hétvégén és ingyenes a géphasználat. Nem NAV-os ügyben kellene, de amit szeretnék, ahhoz is ez a program kell, és nem szeretnék egyetlen ügy miatt 2 programot (JAVA + nyomtatványkitöltő) feltelepíteni a gépemre. (A telepítésekhez amúgy sem értek, a legtöbb programot tudom használni, vagy ha nem, akkor előbb-utóbb rájövök, de a "Beállítások" mindig azt jelentette, hogy "Ne piszkáld!" és kb. így vagyok a telepítésekkel is.)

2022. febr. 3. 18:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Nincs.


Nem lenne biztonságos.

2022. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nincs? Miért ne lenne biztonságos? Biztosan van valahol, de hol? Nem tudom elképzelni, hogy mindenki egyénileg telepít akár együtt ūgy miatt is ..
2022. febr. 4. 06:36
 3/32 A kérdező kommentje:
Egyetlen ügy miatt. Így akartam írni.
2022. febr. 4. 06:37
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer feldobtam én is, egyetlen ügy miatt. Azóta ott van. Egyszer újra kellett használnom. Nem kér enni.
2022. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Mielőtt kiírtam a kérdést, megpróbáltam telepíteni a programot a gépemre, de nem indul el. A rendszerben kellene beállítani valamit, hogy engedélyezve legyen a program a gépen. És ezzel már nem akartam foglalkozni, ennyire nem értek hozzá. Ezért kerestem volna más megoldást. A legegyszerűbb egy nyilvános gépen lenne.


4. válaszolónak ez a válaszom. Nem akartam elárulni egy sikertelen próbálkozást, de sikerült kiszedni belőlem.


1. válaszolónak még csak annyit, hogy KELL lenni ilyen nyilvános gépnek, mert lenne rá igény. A kérdés csak az, hogy HOL! Az nagyon buta kifogás, hogy "nem lenne biztonságos".


Ezek miatt az 1-es válasz nem hasznos, a 4-es félig hasznos. Továbbra is várom az ötleteket, hogy hol van ilyen lehetőség.

2022. febr. 4. 21:15
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Adó és Bank ügyeket NEM nyilvános gépen intézünk!!!
2022. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6. Ez sem hasznos válasz. Először is: más hivatalos ügy, nem pénzügyi jellegű. Másodszor: ne azt keresd, hogy mit hogyan nem lehet megoldani, hanem azt, hogy hogyan lehet!
2022. febr. 5. 07:13
 8/32 A kérdező kommentje:
8. ez eddig a legjobb válasz. Ha biztosan tudnék olyan ismerőst, akinek a gépén van ilyen, akkor vagy elmennék hozzá és megcsinálnám ott, vagy átküldeném neki az adatokat, ahogy javasoltad. De sajnos egyik ismerősömből sem nézem ki, hogy feltelepítette.
2022. febr. 5. 17:38
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem sértésből, jó hogy elismered magadról, de ha nem vagy annyira képben a számítógépes dolgokkal, akkor nagy az esélye hogy valami személyes adatokat tartalmazó fájlt felejtenél a nyilvános gépen vagy ilyesmi.

Amit javasolni tudok, hogy kérdezz jobban körbe az ismerőseidnél.

Lehet hogy most nincs felrakva nekik, de hátha valaki fel tudja rakni, vagy van fia-lánya-unokája-testvére, aki megrakja a gépére, esetleg a tiedre.

2022. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Félig hasznos válasz. HASZNÁLNI tudom a programokat, így nem felejtenék semmit a gépen (persze lehetnek ilyen emberek, de nem én), csak a BEÁLLÍTÁSOKHOZ ÉS A TELEPÍTÉSHEZ nem értek, ezért lenne szükségem a nyilvános gépre. Ismerőseim közül nem tudom, kinek lenne ilyen, nem igazán tudom elképzelni senkiről.
2022. febr. 9. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!