Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van-e Veszprémben olyan...

Van-e Veszprémben olyan nyilvános számítógép, amire fel van telepítve a NAV-os ÁNYK nyomtatványkitöltő program?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ami nyitva van hétköznap 16:00 után, vagy hétvégén és ingyenes a géphasználat. Nem NAV-os ügyben kellene, de amit szeretnék, ahhoz is ez a program kell, és nem szeretnék egyetlen ügy miatt 2 programot (JAVA + nyomtatványkitöltő) feltelepíteni a gépemre. (A telepítésekhez amúgy sem értek, a legtöbb programot tudom használni, vagy ha nem, akkor előbb-utóbb rájövök, de a "Beállítások" mindig azt jelentette, hogy "Ne piszkáld!" és kb. így vagyok a telepítésekkel is.)

2022. febr. 3. 18:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
48%

Oké kedves kérdező, kapsz megint egy kerek perec választ:


NINCS


mert:

Nem biztonságos. :)

2022. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Megvan a válasz! Eddig nem akartam a hivatalos szerveket zaklatni, de mivel itt nem kaptam értelmes választ, utánanéztem, hogy a programot a NAV fejlesztette ki, ezért náluk érdeklődtem, és kiderült, hogy náluk van olyan, ügyfelek által is szabadon használható, nyilvános számítógép, amelyen telepítve van az ÁNYK program. Ha legközelebb szükségem lesz rá, ott fogom használni. Ezt a kérdést már nem figyelem tovább, a témát lezártnak tekintem.
2022. jún. 20. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!