Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van-e Veszprémben olyan...

Van-e Veszprémben olyan nyilvános számítógép, amire fel van telepítve a NAV-os ÁNYK nyomtatványkitöltő program?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ami nyitva van hétköznap 16:00 után, vagy hétvégén és ingyenes a géphasználat. Nem NAV-os ügyben kellene, de amit szeretnék, ahhoz is ez a program kell, és nem szeretnék egyetlen ügy miatt 2 programot (JAVA + nyomtatványkitöltő) feltelepíteni a gépemre. (A telepítésekhez amúgy sem értek, a legtöbb programot tudom használni, vagy ha nem, akkor előbb-utóbb rájövök, de a "Beállítások" mindig azt jelentette, hogy "Ne piszkáld!" és kb. így vagyok a telepítésekkel is.)

2022. febr. 3. 18:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Biztos tudtunk volna segíteni a beállításban/telepítésben, ha nem bhasztad volna megírni hogy milyen rendszered van. Gondolom linux, mert windowson kb 2 perc a telepítés, de ki tudja.
2022. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha van is ilyen gép, nem akarod azon intézni az ügyeidet, mert úgy lopják el minden adatod, hogy öröm lesz nézni.
2022. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Mintha Meggyesbodzáson a kis késdobáló kocsma hátsó szobájában láttam volna egy ilyen gépet. Nézd meg ott, hátha meg van még... :)
2022. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Eddig senki sem a kérdésre válaszolt. A válasz egy bizonyos hely neve és címe lenne. Ilyen választ még senkitől sem kaptam. Minden mást jelentek a moderátoroknak. Eddig is ezt tettem. Tehát akkor hol is van olyan nyilvános számítógép Veszprémben, ahol fel van telepítve a nyomtatvány kitöltő program?
2022. márc. 26. 22:25
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem érted, hogy nagyon nem jó ötlet ez? Nem is szoktak hasonlót csinálni. Könyvtárban próbálkoznék, remélhetőleg segítőkészek lesznek.
2022. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Argloss ***** válasza:
81%

Biztos, hogy kell hozzá az ANYK?


[link]

2022. ápr. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
63%
NINCS
2022. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%

#14


Tévedés. 2 válaszlehetőség van:


1) van

2) nincs


Egyébként láthatóan nem te keresed, hanem velünk kerestetetd.

2022. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Kerestem, ahogy tudtam, több olyan helyen is kérdeztem, ahol gondoltam, hogy lehet, de azokon a helyeken nem volt, ezért "több szem többet lát" alapon feltettem ide a kérdést, hátha van itt valaki, aki tudja a választ, nem kell keresni.
2022. ápr. 24. 15:58
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2022. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!