Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a híres...

Kinek mi a véleménye a híres Lost ark nevű játékról?

Figyelt kérdés

[link]


Stb.


Ez kamu. Én lvl 24ig csak megyek oda vissza, néha egy boss gyilkolás.


Alig bírom kitanulni a sok skillt. Nem mind1 hogy használod!


2022. márc. 16. 21:56
 1/8 A kérdező kommentje:
2022. márc. 16. 22:05
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ujabb felhypeolt jatek divatgamereknek.

Most mar lecsengett a hype, sokan rajottek hogy ez is csak spanyolviasz.

2022. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, sok a tartalom a játékban. Nem tucat mmo.
2022. márc. 17. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Majd irj ha megvan az utolso kontinens is.
2022. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lv29-en benéztem arénába.


Úgy gyaláztak szét ahogy az elő van írva.


Semmit se tudok csinálni, mert a szemét magek annyi stunt/területit használnak hogy az...


1v1-ben is úgy rám ugranak hogy 1 skillt se tudok használni.


Lehet hogy nem a shadowhunter a legjobb cast, de azért ez mégis csak túlzás...


És én még azt hittem hogy kemény meg skilles vagyok...

2022. márc. 21. 21:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egész játék egy tutorial, túl van bonyolítva a rendszer...
2022. márc. 23. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Én imádom.

Az utolsó kontinens után még mindig rengeteg a content. Kb 100 sziget van a játékban. Annyi mellékküldetés van, amit hónapokig tart befejezni több karakterrel is. Koreában már bent van South Vern, és egy újabb kontinens is készül. Valószínűleg ide is behozzák majd, ha majd a játékosok nagyrésze elért egy bizonyos itemlevelt.

Amúgy nem járt le a hype, rengetegen játszunk vele. Akármikor lépek be, pl hajnalban meló előtt, akkor is vannak. Ha raidre matchmakinget nyomok, egyből van találat. Az adventure Islandek mindig fullban vannak, a chaos gate-ek szintén. Nekem ilyenkor akkora lagzuhatagok jönnek, hogy mozdulni sem bírok, max ha meghalok elnyomok egy tollat, mert kell a jutalom kell azért. Azt nem értem miért 50 körüli személy kell egy chaos gate-re, túl sok. Szerencsére a world bossok már mind megvoltak, ott is mindig tele volt az összes szerver, és persze jött a brutális lag emiatt. Gondolom ha lejárt volna a hype, mert "nincs content" akkor már nem játszanák ennyien. Egyébként ha mindent ki akarsz maxolni, nem csak szintezni akkor rengeteg erőfeszítés és idő kell. Hiába speedrunolsz Punikkáig, ott nem ért véget. Az összes Islandet meg kell csinálni, ha kell a token és a küldi jutalmak. Ott van az adventurer's Tome, amíg azt kihúzod 100%-ra, hát sok sikert, szerintem minimum 2-3 hónap. Én állandóan veszem a rapport gifteket ha fent vagyok, de iszonyat lassan lehet haladni velük. A mokoko gyűjtés is irritáló, de ugyanakkor kalandos is, sok rejtett alagút van, ahová elrejtik őket, izgis.

Egyébként az abyss raid-ek is fognak majd jönni, na azok amennyire nehezek lesznek, ha valaki meg akarja csinálni, biztos időigényes lesz az is.

Amúgy az összes gyűjthető cuccot beszerezni is nehéz, de ha haladsz velük olyan kielégítő tud lenni. Én a masterpiece-ket imádom gyűjtögetni, már 30 megvan, kaptam rá 5000 goldot. A giant heart is tök jó persze. Szerintem a sea bountykat a legnehezebb begyűjteni, ahhoz képest hogy a silveren kívül nem igazán ad rá jó jutalmakat. Hatalmas mennyiségű sea coin és seal kell hozzá, de még előtte stronghold fejlesztések és egy rakás Una task küldi, csak hogy feloldhasd a kereskedőket. Na meg az Island jutalmak dropja is minimális.

Én az összes hajót be szeretném szerezni, persze a legjobb hajóra a küldiket pont nem tudom csinálni, csak hétvégén, mert csak késő este vannak co-op küldik hozzá, amikor nem tudok fent lenni. De így jártam, nem sietek igazából.

2022. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is shadowhuntert mainelek... Egyelőre. 1385-ig muszáj húzni a Tier 3 boost miatt a többi karinak. Utána sorceress vagy gunslinger lesz a következő kedvenc, velük sokkal jobb volt a PvP. A shadowhunter eleve azért egy kula PvP-re, mert démon formába el kell jutni, hogy dmg-ed legyen. De még úgy sem fogsz sebezni senkit, mert nem az emberek nem robotok, hogy beleálljanak melee range-be a te képességeidbe. Szóval igen, a shadowhunter retek rossz PvP-re, az összes PvP Islanden szívtam vele, arénában is, de nyugi nem azért mert mi sz*rok vagyunk, hanem maga a class ér ennyit. Alapból egy sorci ugyanazon a szinten 50x nagyobbat sebez, ranged is és tele van cc-vel. Shadowhunternek kb egyetlen hasznos Cc-je van, egy pár sec-es fear a "HOWL" de melee range-ben kell legyél hogy rájuk nyomd, szóval. Még van pár levegőbe lökés, amit ugyanúgy gáz betalálni. A deathblade, ami a másik assassin class sokkal jobb. Egy rakás dash-e van, amit távolról el tud kezdeni castolni, ha fellök kb instant halál, mert a full combo-t végigtolja rajtad, és mozdulni sem bírsz. Tier 3 1370 körül mozgunk én és egy ismerősöm is, ő deathblade, na ő egy surge képességgel, amit 10-15 mp-nként fel bír tölteni (és nem is egy ultiról van szó) és használni, critel 10 milliót. Nekem shadowhunterként az awakeningem/ultim sebez 3 milliót, persze csak ha crit. Szóval ja, beletrafáltál te is a class választásba, ennyire "op" ez a shadowhunter, hogy nem jó semmire. De egyébként nyugi, ki kell húzni amennyire bírod, és a stronghold fejlesztések adnak akkor +20% honing chance és -20%-al kevesebb szükséges materialt a többi karakter húzásához. Ez azt jelenti hogy most az evenetek alatt, ami április végéig tart, könnyedén tudsz húzni altkarikat, amelyekkel jobb vagy. Nem is kell napi szinten játszani velük, mert kapsz bónusz matit ha pár nap múlva tolod le velük a szükséges dolgokat (csak 100% fölé ne menjen - 5 nap kihagyás - mert akkor nem kaphatsz több bónuszt nyilván). Én most nagyon ráindultam, hogy egy sorceresst húzzak és maineljek, nagyon bírom azt a classt. Kár hogy Shadowhunter lettem, sajnos tényleg egy trash semmitérő kari, de ne magadat hibáztásd ezért. PvE-re persze még fun a démon forma, meg hogy tankosabb vagy kicsit, de ugyanúgy nem ér semmit sajna. Persze ez a fejlesztők szerint teljesen normális, hogy amíg egy sorceress 30 milliós meteorokat küldhet, addig egy shadowhunter Ulti sebez 3 milliót. Nyilván balanced.
2022. márc. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!