Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám csökkenteni a...

Hogyan tudnám csökkenteni a hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Lenovo Legion 5 laptopot win 11 et fel is telpitettem,ha nincs a töltőn(pl cs go nál)60-70 celzius fokon üzemel a proci de ha felteszem töltőre 85-90 celzius!Ez normális vagy lehet kezdeni valamit ezzel?

2022. júl. 28. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél laptophűtőt.
2022. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
megemeltem(lábakon áll) alatta egy nagyon csendes ventillátorral. Melegedés pipa.
2022. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivan??xd
2022. júl. 28. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt mondja, hogy megemelte, lábakon áll - mármint a laptop áll lábakon. És alá van téve egy ventillátor.


Amúgy meg igen, normális. A laptop nem játékra való. A 80-90 fok egy laptopnál ha nagyon durván, sokáig hajtva van az bizony normális. Miért nem vettél asztali gépet ha játszani akarsz?

2022. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az asztali számitógèp monitorral együtt megfizethetettlen,a laptopban benne van minden is ès nem tripla A-s játèkokkal játszok
2022. júl. 29. 06:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Látszik nem igen vagy tisztában dolgokkal.


Az asztali gépre 1x beruházol (újonnan vagy használtan is megoldható) és onnantól tudod fejleszteni +ha valami elszáll te magad is könnyedén kicserélheted.


Míg a laptopok korlátozottak, pár év az élettartalmuk, a sima laposoknál főleg

+az értékük drasztikusan csökken alig fél év alatt.


Megveszed pl 200 000 ért majd örülsz, ha 50 ezer tájt passzolod.


Könnyen felmelegednek, paszta sokaknál leszárad stb


Adj túl rajta és gyűjts hozzá egy komolyabb laposra vagy a legjobb egy asztali lenne.


Nekem egy jó laposom van, ám nekem munka miatt is kellett, ha nem vagyok otthon és kell haladnom tudjam csinálni a dolgokat.


Amúgy otthon az asztalin ügyködök 90%-ban.


Hosszabb távon gondolkodj!


A pénz miatt mondod a lapost, ám az rövid távon oké.

Ha tényleg pénzt akarsz spórolni, akkor asztalit veszel hosszú távra.


Konyhanyelven és röviden.

2022. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ui. : komolyabb lapos árából meg ezerszer jobb asztalit raksz össze. Csak a hordhatóságot fizeted meg ugye lapiknál.
2022. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez egy komolyabb gèp azèrt szerintem 2 èv garanciával!Bios update ès az ott mokolás sem segitene?
2022. júl. 29. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Bios apdete még nem hűtött le processzort, azt ventilátorral szokták.
2022. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!