Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyformán érdekel a programozá...

Egyformán érdekel a programozás (front-end) és a design (UX/UI). Melyiket választanád karriernek és miért?

Figyelt kérdés
Mindkettőnek van előnye és hátránya számomra is, engem az érdekel, hogy ha neked ez a kettő lenne az opciód, melyiket választanád és miért?
2022. nov. 9. 01:58
 1/4 Bálvány válasza:
Érdekel, meg hogy tehetséged van hozzá az ugye 2. Mert más-más képességeket feltételeznek. Szerencsés kis emberke vagy, hogy a reál vénád (logikus következtetések és számolgatás) is ugyanúgy megvan mint szépérzékkel megáldott humán látásmód.
2022. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szerencsés vagyok, igen. Meg szorgalmas.


De a kérdésre nem adtál választ, te melyiket választanád és miért?

2022. nov. 9. 22:36
 3/4 Bálvány válasza:

Programozóból többet foglalkoztatnak mint designerből.

Ha nem kerülsz be multihoz, még a KKV szektorból is lehet megrendelésed bőven full stackben. Nehéz munka de biztosabb. Azonban folyamatosan elavul. Éjjel-nappal tanulhatod az új keretrendszereket.

40 évesen már sokkal nehezebb lesz. A főnök szívesebben dolgoztat 20 évesekkel helyetted.


UX/UI designer csak multiknak kell. De Ha te vagy a legjobb akkor az biztos állás 40 felett is és jó fizu. Szerintem ez jóval késbé elavuló tudás, mert nem tanulható .......érzék kell hozzá.

Középszerű tudással kibux és mehetsz mosogatni.

A KKV szektorban azt sem tudják mi ez. Náluk ez összefolyik a programozóval, nyomdai grafikussal.

2022. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő egyformán érdekel, tehát nincs érdeklődési, tudásbeli vagy érzelmi preferencia, akkor azt választanám, amelyik jobban fizet. Ha ezek is egálban vannak, akkor amelyikre inkább van kereslet és lehetőség.
2022. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!