Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetném vissza?...

Hogy szerezhetném vissza? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A Steam accountom jelszavát elfelejtettem. Szeretném visszaszerezni, megkapom a következő levelet, amit majdnem végig értek, kivéve a lényeget a titkos kérdést amire válaszolnom kéne:


"Please enter the following code into the 'Verification Code' field of the 'Forgotten Password' dialog. (Enter the code exactly as written. You can use copy/paste operations to enter the code):


idekerült az aktivációskód amit az emailemre kaptam


Please also enter the *answer* to the following question into the 'Secret Answer' field of the same dialog:


What did customer support last reset your passphrase to?"


Az utolsó mondat a titkos kérdés. Valaki járt már esetleg hasonló cipőben vagy ha nem, pontosan le tudja fordítani a kérdést?


Az accountot ajándékba kaptam, amire már telepítve volt a Cs 1.6 így sajnos a serialját nem tudom. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna válaszolni!


2010. dec. 24. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az szívás, mert a steam szerződés kifejezetten tiltja az accok ajándékozását és eladását.

Hacsak nincs meg az eredeti tulaj, akkor árnyékra vetődtél. Örülhetsz, ha nem törlik.

"When you complete Steam's registration process, you create a Steam account ("Account"). Your Account may also include billing information you provide to us for the purchase of Subscriptions. You are solely responsible for all activity on your Account and for the security of your computer system. You may not reveal, share or otherwise allow others to use your password or Account. You agree that you are personally responsible for the use of your password and Account and for all of the communication and activity on Steam that results from use of your login name and password. You may not sell or charge others for the right to use your Account, or otherwise transfer your Account."

2010. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ehem...hát köszönöm.
2011. jan. 2. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!