Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dead Space 1-ban ha kitolom...

Dead Space 1-ban ha kitolom az impassible mode-ot akkor mit kapok mert a normal-t már végigvittem és kapatam asszem 50k zsét meg 10 power nod-ot meg azt az új ruhát és most nem tudom hogy belekezdjek e megéri szenvedni vele?

Figyelt kérdés

2011. nov. 21. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanazt kapod.

Ha boxon/ps-en játszod és gyűjtöd az achievmenteket/trófeákat akkor egyértelműen megéri még egyszer végigtolni, bár ezt kétlem, mert akkor tudnál erről és nem kérdezted volna meg.


Szerintem hülyeség kétszer végigjátszani, impossible nem sokkal nehezebb, és már nem olyan ijesztő másodjára.

2011. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja pc-n van meg és tényleg nem ijesztő másodjára inkább idegesítő olykor pedig azt hittem hogy az impassible mode végén valami fasza cucc van valami bitangerős fegyó vagy infinity lőszeres fegyó vagy valami mégbrutálabb páncél
2011. nov. 21. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!