Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri a MacBook...

EszmeraldaCZ kérdése:

Szerintetek megéri a MacBook az árát?

Figyelt kérdés
És melyiket vennétek? Air vagy Pro?

2012. aug. 19. 21:49
1 2
 1/16 P.O.C. ***** válasza:
0%
Egyiket se. 3 hagyományos PC alapú laptopot vehetsz az árán. Oszd be a rászánt pénz, és inkább 2 évente vegyél egy új PC laptopot, úgy mindig toppon leszel. ;)
2012. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem éri meg.
2012. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Ha hallgatsz az előzőkre, és veszel egy sima almátlan gépet, küldök rá alam matricát ;)

Kissé túl vannak árazva ezek a cuccok, nem érik meg azt a többletpénzt amit kifizetsz értük.

2012. aug. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Dehogyis. Mesterségesen túlárazott sz*r minden Apple termék.
2012. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Multigod97 ***** válasza:
66%
Mesterségesen túláraztott? Szép mondat. Mielőtt nagy okosságokat szertnél mondani kérdezd meg az anyukádat, hogy van-e értelme. Itt egy példa: amikor 5 éves vagy egy autó teljesen elérhetetlen, de ettől még nem lesz szer, csak nem nektek csinálják. Így van ez itt is, a MacBook-okat nem nektek csinálják, hanem azoknak, akik meg tudják venni és ki is használják, mert ezeket munkára használják, és amellett, hogy nagyon erős gépek, és az OSX sokkal jobban van a hardware-re halgolva (tehát ugyanolyan hardware-nél nagyobb teljesítmény), még hordozhatóak is.
2012. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, nemár, a sok sznob idióta csinált presztízskérdést belőle, hogy ilyen almás sz*rjai legyenek. iPhone, iPad, összes Apple termékre vonatkozik, nem csak a notebookjaikra / PC-ikre. Mert az menő. Most is, amikor kijött a legújabb tabletfosuk, ami forr mint az állat, még röhögve tapogatták is egymásét, hogy "a tied is melegszik?". LOL. Máshol ez hiba, itt elnézzük, sőt büszkék vagyunk a termék hibáira, mert menőcucc? Ja, meg fogd máshogy az iPhone-t ha nincs rajta térerő?


Az egész cég ebből él. A sznob idiótákból. Jobs is egy arrogáns, füves törtető senki volt. De hát - főleg Amerikában - ezeknek áll a világ.

2012. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Multigod97 ***** válasza:
56%
Nem, az, hogyha valakinek van pénze attól még nem lesz sznob. Azokat én sem szeretem, akik csak azert veszik, hogy menők legyenek. Amit meg Jobs-ról írtál az csak téged minősít
2012. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az anyukázós gúnyolódás meg Téged...


Akkor is füves volt, akárhol parkolhatott, a zsebében voltak a hatóságok, és agresszívan beszólt az ügyfeleknek. Ezek csak a tények.

2012. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Részemről befjezetem az OFF-olást. Nem fogok itt személyeskedni.
2012. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Multigod97 ***** válasza:
0%
Szerintem nyugodtan írd le amit, akartál nekem, mert ez nem OFF-olás, csak vita, aminek van köze a kérdéshez
2012. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!