Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ASUS F5R laptopom van, és...

ASUS F5R laptopom van, és olyan jelenségeket csinál, hogy mikor beszeretném kapcsolni, néha az American megatrendser adja be?!

Figyelt kérdés
ASUS F5R laptopom van, és olyan jelenségeket csinál, hogy mikor beszeretném kapcsolni, néha az American megatrendser adja be, ott azt írja, hogy CMOS BATTERY LOW én az F2 hatására van, hogy beadja a BIOS. T és néha nem adja be a raomt, olyankos semmi nem jol van beállítva, néha beadja a ramot és olyankor nyomok egy F10et és szépen bekapcsol, de van, hogy az F2 lenyomására csak annyit reagál, hogy kiirja: ENTER PASSWORD alaplapi elemet cseréltem benne, ujra is telepítettem 2hete, de most megint előjött na most ez mitől lehetséges?
2013. febr. 2. 08:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!