Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van 1 sony vaio VGN, AR31E...

Van 1 sony vaio VGN, AR31E 17" laptopom proci dulal core T5500 VGA NVIDIA GO7400,160G VINYÓ 2G RAM VEB CAMERA. Nem tudom a felbontást változtatni és nem tudok skype-olni sem, Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
win 8 al van telepítve,skype-on én hallom amit mondanak nekem,de ő a hívott fél nem,kamera egyáltalán nem működik.Ez a felirat jelenik meg : A videó nem indítható el.Próbálja meg kikapcsolni az összes alkalmazást amely használhatja.A felbontáson pedig egyáltalán nem tudok változtatni.1024x768 van most a gépemen,de nem enged mást választani,rá sem tudok klikkelni.
2013. júl. 24. 20:48
 1/2 MSC ***** válasza:
tedd újra a win 8 és adott esetben drivereket is telepítsd amit a sony honlapjáról le lehet töltnei. ha nincs rá driver az gond :D Bár elvileg egyes gépeket vagy is hardvereket mamár a windows 7-8 fel ismer attól még kell dirver :D
2013. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudnál esetleg 1 linket küldeni ahonnét letudnám tölteni a drivereket?
2013. júl. 24. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!