Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, elkezdtem...

Fogyni szeretnék, elkezdtem változtatni az étrendemen, de milyen mozgást végezhetnék?

Figyelt kérdés

A reggeli kifli-kakaó kombóról áttértem otthon, almával, naranccsal, fahéjjal főzött zabkására, tízóraira valami gyümölcsöt, vagy olajos magot eszem, ebédelni rendesen szoktam, husit zöldségkörettel, ritkábban rizzsel, salátát, vagy levest.

Uzsonna szintén gyümölcs, este pedig 1 adag 100% whey protein fehérjét iszom a fehérje pótlása miatt.

Fehér kenyeret, tésztát már csak nagyon ritkán, heti 1-2 alkalommal eszem, kenyérből teljes kiőrlésűt, tésztából durumliszttel készültet választok.

Egy dekát sem fogytam még, pedig nem zabálok, sőt!

10-15 kg-t szeretnék leadni úgy fél év alatt, ennyit szedtem fel, mióta ülő munkát végzek egy éve. Előtte sem fizikai munkát végeztem, és nem sportoltam, de mióta ennyire laza a helyzet, sajnos felszaladtak a kilók... Sosem voltam sovány alkat, de most a 175 centimhez elértem a 80 kg-t... Volt egy ilyen időszakom már, de akkor azt egy év alatt szépen, mindenféle erőlködés nélkül leadtam.

Szeretnék valamit mozogni esténként, lehetőleg itthon végezhetőt, ami a térdízületeimet kímélné, balesetem volt néhány éve, és a bal térdem elég strapás.

Tanácsot szeretnék, min változtassak, mit csináljak, hogy beinduljon végre a fogyás.



2013. márc. 13. 18:15
 1/1 dieta ***** válasza:
Ha visszatérsz a hagyományos étrendre és csökkented 600-650 kalóriával ez eddig megszokott napi kalória bevitelt elindul a fogyás .De hogy ne álljon le mielőtt szeretnéd minden leadott kiló után további 100 kalóriával csökkentsd a napi bevitelt.Ha azt szeretnéd legalább időnként a menyiséget ne keljen ilyen arányba csökkenteni akkor az étrenden belül csökkentsd a magas kalória tartalmú összetevőket magasabb rosttartalmúra (pl. tészta helyet krumpli)
2013. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!