Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyámat?

Atesz13 kérdése:

Hogy győzzem meg anyámat?

Figyelt kérdés
Jó pár éve nem kaptam telefont, és most szeretnék karácsonyra egy új iphone 4-et de 89 000 Ft. és mondtam hogy beszállok pénzel de nem akarja megvenni az mondja jó lessz a 60 000 sz*r is. Használtat én se szeretnék.

2013. nov. 13. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az élet nagy problémái.. várj akkor születésnapodig.
2013. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Irigylem a gondjaidat !
2013. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

vállalj diákmelót, dolgoz suli mellet, és vedd meg magadnak. ;-)

Amúgy az a szar 60 ezres, valószínűbb jobb kaki mint a az Ifos.

2013. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az élet nagy problémái....


sehogy.....

2013. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ne akarj iphonet, nem jó.
2013. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd ha nagy leszel, akkor megtudod, hogy milyen amikor a gyereked méregdrága ajándékot akar (valakinek a havi fizetése sincs ennyi) és be akar szállni a pénzével, amit szintén te adtál neki. Én kb 3 másodperc alatt lerendeznélek anyukád helyében, sőt kitolásból kapnál egy galaxy minit meg egy sport szeletet (ha nem tetszik, akkor lehet sírni a párnába).
2013. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4 éve nem kaptam új telot és normalis valaszokat kérek, a saját pénzemből sem engedi hogy megvegyem.
2013. nov. 13. 18:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4 éve nem kaptam új telot és normalis valaszokat kérek, a saját pénzemből sem engedi hogy megvegyem.


es akkor meg mi van ??

rosszul alszol ?felborult a vegetativ haztartasod??

anyad eltart,szeret es nem eleg????

valaszok rendesek

+ valaki jol pofan kene vagjon ....

2013. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Anyukád fejlettebb értékrenddel rendelkezik, mint Te és ez normális is. Ő valóban tudja, hogy mennyi az a 90k és azt is tudja, hogy pénzkidobás egy kis apró kütyüre, ami elavul, tönkre megy, ellopják stb. Én sem engedném a fiamnak, hogy hülyeségre költse a pénzét (szerencsére még nem tart ott, hogy zsebpénzelni kelljen, de eljön lassan az az idő is). Ha meg tényleg 13 éves vagy, akkor
2013. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

(Véletlenül elküdtem)

Ha meg tényleg 13 éves vagy, akkor...

...akkor meg pláne nem engedném, hogy ilyet vegyél. Majd megtudod, ha nagy leszel rájössz, hogy miért!

2013. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!