Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 8.1 jó illetve rossz...

Win 8.1 jó illetve rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megéri a váltás 7-ről?
2014. júl. 5. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most váltottam vissza 7-re.

8.1-ben nincs csökkentett mód, szóval ha valami baj van, akkor nem tudsz belépni, csak külön programmal. Elég gyors, de nekem valamiért a 7 jobban tetszik. A sok előtelepített gagyi programmal van a baj, amik csak a helyet foglalják, és soha sem fogod őket használni. A metro felület meg érdekes, nekem arra jó volt, hogy a programaim onnan indítsam, csak kiraktam őket a "kezdőképernyőre". (Ha nem eredeti, akkor az aktiválás is nehézkes lesz, mivel még nincs hozzá stabil aktivátor, mint pl a 7-hez a daz loader.)

Én azt gondolom, hogy kipróbálhatod, aztán ha nem tetszik, mehet vissza a 7.

Igazából mostanában sokat váltogattam a 2 rendszer között, most megint ott tartok, hogy 7-et használok. Szerintem mindkettő jó.

2014. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 8-at használok most, de csak mert legálisan kaptam egyetemi licencet. Annyi hogy gyorsabban indul, onnantól meg 1-2 apró programmal visszaállítható majdnem minden win7-es kinézetre.


7-hez meg a DAZ simán beaktivál, és lehet mindent frissíteni, nem tudom a 8-nál mennyire stabil ez.


Váltani nem éri meg ha van egy jól működő 7-esed.

2014. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!