Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor? Valami...

Mi a teendő ilyenkor? Valami orosz gyerek ellopta az origin accountom.

Figyelt kérdés
Ellopták az origin accountom és sikerült visszaszereznem. De a nevet meg ilyeneket kiszeretném cserélni mert aki ellopta mindent megváltoztatott. De megváltoztatta a biztonsági kérdést. És én nem tudom. Most mit tudok tenni?

2014. aug. 24. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"és sikerült visszaszereznem."


Kicsit santit a sztory. Ha meg a biztonsagi kerdest is megvaltoztatta, hogyan szerezted azt vissza? Ovatosan a gazemberkedessel, mert konnyen borton lesz a vege!

2014. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ember az én origin accountomról van szó. Nem loptam komolyan mondom. Úgy hogy új jelszót kértem emailba ahhoz nem kell safe question hogy belépjek te igen okos. Az a biztonsági kérdés a név váltáshoz kellene.
2014. aug. 24. 17:28
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Nyiss egy threadet az origin helpdesknél és ők meg tudják változtatni amennyiben tudod bizonyítani hogy a tied (lemezes játék kulcsát, nekik ment átutalási bizonylatot szoktak kérni)
2014. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!