Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ahányszor kikapcsolom a gépem...

Ahányszor kikapcsolom a gépem a (C: ) megjatómról minden utólag feltöltött dolog elveszik, valami tipp? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

ha bármit telepítek vagy letöltök (pl.egy játék vagy egy kép) az a következő indulásnál nincs ott/elveszik.

minden játékomat az E: meghajtóra telepítek,hogy ne vesszen el,de a játék a mentéseit automatikusan a C: meghajtón belül menti el.ezek szintén elvesznek és nem tudom miért csinálja ezt a gépem

valaki segítsen !! köszönöm



2014. szept. 30. 13:23
 1/3 Tengor ***** válasza:
Te telepítetted az oprendszert?
2014. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Mit telepítettél v. állítottál be az előtt, hogy elromlott?

2014. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hááát,elég rég használtam már a gépet.még nyár elején.nemrég kezdtem el ujra használni,egyszer nem indult el megfelelően,ujraindítás után rákérdezett a gép hogy akarok e indítási javítást csinálni.már pontosan nem emlékszem a dologra :/
2014. szept. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!