Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan népszerűsítsem a blogomat?

Hogyan népszerűsítsem a blogomat?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem blogot írni, de nem tudom, hogyan népszerűsítsem vagy reklámozzam.

Hol találok esetleg olyan embert, akivel kölcsönösen népszerűsítenénk egymás blogját? Vagy van itt olyan, aki szívesen olvasná?



2014. nov. 19. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Külddj linket ránézek :D
2014. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*küldj
2014. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress az adott blogszolgáltatón a többi blog között hasonló témájúakat, amelyek esetleg téged érdekelnek, és kövesd őket. Így van esély, hogy az adott blogokat írók észrevesznek, és ha elég jó, akkor esetleg ők is fognak téged követni.

Vagy mondjuk használhatod a Facebookot vagy egyéb közösségi oldalt is a népszerűsítésre. Például oszd meg az ismerőseiddel, vagy keress valami kapcsolódó témájú csoportot, amiben megemlítheted a blogod.

Vagy kiraksz ide egy linket, és talán néhányan itt is rákattintanak. :)

Ha elég érdekeseket írsz, és gyakran frissíted, akkor van esély, hogy lesznek folyamatos olvasóid.

2014. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Linkeld be :)

Ha érdekel, én is elküldöm az enyémet

2014. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Blogok egymás népszerűsítése nem igazán megy szerintem. Az meg hogy elolvassuk egymás blogjait attól még nem lesz népszerű. Írj érdekes írást ez alap, de szerintem ez tényleg nem elég. Én eleinte a blogspot-ot használtam, szinte semmi látogató, majd átmentem a reblogra, ott már lett, utána átmentem a blog.hu-ra. Most is itt vagyok, nekem bejött, ha érdekes egy cikk, akkor kikerülhet az index2-re, na ott már lesz látogató, bár ciklikus, akkor van komoly mértékű látogatód, ha az index2-n van a postod. Ezen felül próbálkozhatsz csinálni egy facebook oldalt, ez nekem nem jött be, nagy nehezen lett 400 like és hetente kb. 2-3-an jönnek onnan. Lehet, ha több időt fordítanék rá akkor... , de nem hiszem. Vannak még blog megosztok, ide érdemes beregisztrálnod magad. Bár komolyabb látogató szám csak a blogindex.hu-ról jön. De van még a magyarblogok.hu, de oda nem illik bele a témám, meg van még a blogfeed.hu és blogportal.hu a lényeg érdekes legyen a blog-od.
2015. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!