Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A CPU hőmérsékletem miért magas?

A CPU hőmérsékletem miért magas?

Figyelt kérdés
Érdekelne az mitől lehet, hogy a cpu hőmérsékletem olyan 30-35 fok, de magonként sokkal magasabb? Alapjáraton 55 alá nem nagyon megy. A gépem pedig iszonyat lassú. Új a proci hűtő (rézmagos), új a paszta (jóféle aranyozott). A processzorom C D e 6400, Alaplap pedig Ecs 946GZT-AM LGA775. Valaki segítene?

2014. dec. 12. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul pasztáztad be a procit valószínűleg.. Nekem is volt ilyen, esetleg a pöcköket nézzed meg az is lehet..
2014. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rosszul pasztáztad szerintem, vagy gyenge a hűtő.

Bár az a proci sem egy mai darab.

2014. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet rosszul lepasztázni?
2014. dec. 12. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy ahogy te csináltad? :D Nézz utána hogy kell nem egy őrdöngő feladat.
2014. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tuti hogy jól van pasztázva :D De havernál néztem,nála a cpu hömérséklet és a magonkénti hömérséklet egyforma.
2014. dec. 12. 18:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem az alaplapot,kiszedtem,és azt láttam ogy a proci hűtő annyira szoros hogy meggörbíti az alaplapomat.És alig marad paszta alatta,talán ettöl melegszik.Lehet töle lassú a gépem?Csak mert a proci magok hömérséklte sokszor 70 fok körül van,alapjáraton
2015. jan. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!