Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows phone vagy android?

Windows phone vagy android?

Figyelt kérdés
telefont szeretnék venné és ki kérném a véleményeteket. szerintetek a Microsoft lumia 535-öt vegyem meg vagy egy hasonló árkategóriás androidot??

2015. márc. 24. 22:51
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképp Android én a Samsungot ajánlom.Azért is Sammobil.com on van frimeware,odinal telepítgetheted mint egy rendes PC-t,minden féle jó program van,GPS is van benne,nyílt forráskodú,extrás kezelőfelület plusz a windows operációs rendszerek egyre elavultabbak,szinvonaltalanabbak.Felmész a google playre minden program van hozzá amit csak eltudsz képzelni én egyszerűen imádom. Hardveresen pluszban usb kábel,fejhalgató minden van,a kamerája is szuper jó.Ha élvezni akarod a készüléket akkor csakis android a windowst felejtsd el ha jót akarsz.
2015. márc. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
44%
Ebben az árkategóriában csak a lumia jöhet szóba.
2015. márc. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
28%
Lumia, ha nem akarsz a lassulással és állandó fagyással kínlódni.
2015. márc. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
37%
lumia
2015. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
44%

Aki gyalázza a Windows Phone-t, az két ok miatt teszi:

1. Csak képen látott olyat

2. Százmillió értelmetlen appot akar felrakni a telefonjára, rootolni, moddolni, stb. Erre a WP tényleg alkalmatlan. Ha sokat akarsz játszani, felejtsd el.

DE ha olcsón akarsz egy stabil, jól működő, felhasználóbarát készüléket, válaszd a Lumiát.

2015. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
46%
Kint Ausztriában menj ki az utcára utón útszélen az Androidos Samsung csörren meg.Nekem Samsungom van épp hogy az ilyen windows borzadájok küzködnek lefagyással.Egy rootolás modeolás sokat számít ingyen letöltheted a legfrissebb frimewaret.Én ismerem magát a windowst és magát az androidot és semmilyen windowsos borzadájt nem vennék meg az tuti.A Samsung márka márt csak azért is magáért beszél mivel a HD full HD technológiában igen csak az élen jár.Ha szeretsz kamerázni a HD képminőség magáért beszél.Másrészt az android nyílt a windows zárt forráskódú sokkal több programot írnak rá.Menj fel kérdező csak a google playre nézd meg mennyi app van és ha behülyül a szoftver vagy bármi ugyan úgy telepíthető mint egy számítógép rádugod usb-n a számítógépre és egy odinnal újrarakod.Össze sem mérhető a butított windowsal.Veszel egy androidot nem egy sima telefont kapsz hanem egy full extrás kis számítógépet megfizethető áron ami már extrás igényeket is kiszolgál.
2015. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
46%

Én is szintén Andorid párti vagyok, és a Samsungok tényleg nagyon jók.

Ami az Android mellett van:

1.Ingyenes plusz nyílt forráskód, ezért bármikor ingyenesen te magad tudod telepíteni.Ingyenesen letölthető hozzá bármikor a legújabb operációs rendszer (frimeware a helyes kifejezés telefonoknál).

2. Rootolható egy ilyen telefon extrémen felokosítható (a hackerek svájci bicskája).

3.Rengeteg speciális APP van amivel mivel nyílt forráskódú magát a rendszert is gyakorlatilag kényed kedvedre modosíthatod.Olyan szinten okosítható hogy egy sima internet előfizetéssel egy routerrel mobil előfizetés nélkül ingyen tudtok rokonokkal dumálni.hackereknek MAC cím változtatás,IMEI cím változatás,végponti titkosított telefonbeszélgetések amit le se tudnak hallgatni,kényes adatok fellülírása,.Olyat nem tudsz kitalálni amit nem tudna.

4.Minden ha fel is lépne bármilyen szoftveres hiba mivel usb ről tiszta telesítést lehet csinálni minden szoftveres problémát javíthatsz.

6.alapon full extrás és barátságos kezelőfelület.

7.Az Androidok Linux alapúak ami kis rendszerigényű gyorsak,zökkenőmentesek,ingyenesek,.

8.Megfizethető áron kapsz egy számítógépnek megfelelő telefont és nem egy butított Windowsal küszködsz ami ezt azt meg amazt sem tudja (még a leg alapabb dolgokban sem).

9.A Windows 8 –at utálják mint a sz-t,windows 7 elavult és buta,windows 10 még nincs és a tesztverzió is egy összetaknyolt valami.

10.A microsoftos telefon minden csak nem márka és minőség.

2015. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
40%
Sokéves androidos szenvedés után számomra felüdülés volt a WP. Soha nem cserélném vissza!
2015. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
45%

Én semmilyen egyedi operációs rendszerű készüléket nem vennék meg. Ma már elavultak és ezekre eléggé csak ha van is csak a gyártó által kiadott céges programok vannak.A Windows operációs rendszer nem ingyenes. Mobilon meg nem valami okosítható.Én meg a Windowsal szenvedtem de nagyon sokat soha többé.Ha valamit nem tud sok esetben okosítani sem tudod úgy mint egy Androidot.Az Android többféle változatban sokféle platformon elérhető.Akár milyen funkciót nézek nekem rohadt kényes az ízlésem és mindent tud.Teljesen alap beállításon okosítás nélkül is rohadtul lényegre törő és nagyon eltalálták a beállításokat.Aki akarja is használni a telefont annak Android.Nekem fél éves a Samsung telefonom és nemcsak hogy egy fikarcnyi hátrányt nem tudnék mondani de egyenesen le vagyok nyűgözve.Volt nekem az egyedi operációs rendszerű LG telefonom,ismerem az egész Windows termékcsaládot. Okos telefonban én a büdös életbe nem vennék valami egyedi operációs rendszerű telefont vagy Windowst. Andoriddal ami nekem van ha hardveresen nincs problémája letöltöd ingyen a szükséges Android frimewaret és szoftveresen nem tudod elszúrni.Akár milyen hülyeséget csinálsz szoftveresen a telefon saját magad által újratelepíthető mint egy számítógép.Egy erős korlátokkal rendelkező telefon meg egy agyon okosítható már zsebben elférő számítógép között meg óriási a különbség.Én jól ismerem a Windowst már asztali gépen is egyre igénytelenebb mobilon meg egy Andoridhoz képest teljesen megvan kötve a felhasználó keze.


Kérdező ha fullos telefon kell megfizethető áron ruházz be egy Androidos Samsungra. Ilyen helyeken mint az Elektro Eord,Euronics, eléd rakják és kipróbálhatod.Ott bitzos benne van fejhallgató USB kábel nem veszi ki a szemét eladó.Körbelehet nézni az interneten mennyi mindent írtak Androidra.Negyedét nem tudod megtenni Windowson mint amire az Android képes.Itt már nem egy telefont kapsz hanem egy multi funkciós szuper eszközt.

2015. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
43%

Abban az árkategóriában amiről a kérdés szól csak gagyi androidok vannak. És nem mindenki akar/tud kiadni 80-90-100... ezer forintot egy telefonra.

Tény, hogy több alkalmazás van androidra, de ezekből nagyon sok az alap alkalmazás kiegészítőjének a kiegészítője, skinje, stb... Pont amiatt, hogy a WP egy zárt rendszer nincs rá annyi hulladék app mint az androidra. Szerintem ez azért nem olyan nagy baj.

2015. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!