Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows phone vagy android?

Windows phone vagy android?

Figyelt kérdés
telefont szeretnék venné és ki kérném a véleményeteket. szerintetek a Microsoft lumia 535-öt vegyem meg vagy egy hasonló árkategóriás androidot??

2015. márc. 24. 22:51
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
7%
még hogy nekem kell felokosítani egy telefont, hogy működjön? Ugyanmár!
2015. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
0%
Választ nem ad a kretén, csak lepontoz 0%-ra. Elegáns...
2015. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
18%
pontozzátok le ezt is, samsung fanok...
2015. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
19%
Aki azt írja hogy Samsung, az biztos sokat használt egy Lumiát
2015. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
15%
lepontozni tudtok, de írni nem mertek...
2015. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
64%
Ja de sajnállak agyjak egy cumit vagy egy nyalókát.;)Akkor nem sírtál így amikor az összes Androidos hozzászólást sorban lepontoztad.Ja hogy utána a tiedet is, és akkor még neked áll feljebb.A kis nebáncsvirág,nem bírom a kétszínű embereket.Barátod a google majd irkál,válaszol a trollkodó/ hozzánemértő kérdéseidre.Használd a keresőt!Van egy jó öreg mondás hü… nem érdemes foglalkozni.
2015. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim válasza:
71%

Nekem Microsoft lumia 535-öm van.Belassul,többször,befagy,megbolondul és csak az segít rajta ha ki van az akkumlátor.Egyszer volt szemvízben mert internet közelben volt frissíteni akarta magát majd se kép se hang.Utánna egy darabig jó volt aztán megint szerviz mert állandóan valami hibakódot írt ki indulásnál.Azóta is amikor előveszem valami mindig valahol keresztbe tesz.Elpróbáltam adni interneten a kutyának nem kell.Utánna elvittem hátha átveszik, ahol átvették volna ott is csak még garanciás.Ötezer forintot nem adtak meg érte,olyan nevetséges áron vették volna át hogy felháborító.Ha nincs már rajta garancia akkor már nem kell.Interneten 7000ft ért hirdettem meg de ennyiért sem tudom eladni.Ötezerért megkérdeztem átveszik e, mondták hogy felejtsem el.Körbejártam az egész várost a kutyának nem kell,vagy akinek kel annak már technikailag ingyen is adhatnám.



Itt az igazség: [link]


Egyébb vélemények:


„ No...itthon van iPhone 5, Lumia 530, Lumia RM 974-es verziójú valami, és pár droidos fon.

Jómagam kipróbáltam mindegyik rendszert.

Az iOS-ről nem akarnék váltani semmi másra.

Drága igen.

Haveri körben is a droidról és Windows phoneról menekültek át iOS-re.

Nem azért mert aaaaazta rohaadt ez iPhone..nem, szimplán azért, mert nem fagy le, és használható, na meg egyszerű mint a faék.

Most édesanyám van kiakadva...vett valami drágaféle Lumiát (90 000 körül) előfizetéssel....és én ajánlottam neki, mert az android túl bonyolult és értetetlen (nekem is az), az iPhone meg drága.

Mondtam neki, jó lesz az, csak ne a legajjából vegyen.

Eleinte örült, hogy jajj, tök jó gyors, meg egyszerű....csak aztán jöttek a bajok.

Ilyet csinált neki, hogy hívás közben kitette a képernyő méretet 4x-esre és akor se kikapcs se semmire nem reagált.

Gondoltam valami szoftver bug..vettem egy kistesó 530-ast.

Az is tudja ugyanezt produkálni, de még kékhalál is volt rajta...úgy, hogy akksi kivétel segített csak.

Ja akksi...ezek az új nokiák talán az egyetlen telefonok amiknek elbaszott módon kell kivenni az akksijukat. A kamerát..igen a KAMERÁT kell befelé nyomni, hogy a készülékházat el tudd távolítani.

Nooooormáliiis? Most akkor vagy legyen fix a készülék ház, vagy emberi módon eltávolítható.

No..a végeredmény annyi, hogy muttter köv héten vesz előfizetésre iPhone-t.

Nem az a drága amiért többet kell fizetni, hanem az ami használhatatlan!”


„Érdekes, hogy egyesek mennyire képesek kikelni emberi mivoltukból, amint a WP-t bármilyen kritika éri. Mintha legalább a családjukat szidtam volna, vagy az istenüket. Habár így belegondolva, lehet, hogy ez utóbbi történt.


A WP-re visszatérve, egy végtelenül primitív rendszer, ami maximum csak az abszolút minimális igények kielégítésére alkalmas, arra is csak korlátozott mértékben.

Azt mondjátok, hogy juj de jó, meg fluid, meg smooth ez a rendszer, még egy ilyen szutyok vason is. Szerintem ez simán nem igaz, viszont a vicc az, hogy ha veszel 5-ször ennyiért egy csúcsmodell WP-t az pont semmivel sem lesz jobb. Max egy kicsit gyorsabb meg stabilabb. És esetleg a +100 rugóért cserébe még egy LED-et is kapsz mellé. Viszont semmiféle értelmes pluszt nem kapsz a pénzedért. Annyira LOL az egész rendszer. Mikor elindult kb. 5 év lemaradásban volt a többiekhez képest, ez mára paradox módon a duplájára nőtt.

A környezetemben akárki próbálta is ki a WP-t, mindenki végtelenül meggyűlölte, és menekülnek is előle, ahogy kell. Vissza Droidra, IOS-re.

Én simán kötelezővé tenném mindenkinek, hogy egyszer próbálja ki a WP-t 1-2 hétig. Csak hogy legyen fogalma arról, hogy milyen is egy igazán borzasztó rendszer.

Ez a WP mindenestül egy totál csőd. Csőd piaci részesedést tekintve (volt már 4% is de most 2,9% - LOL, mint mondtam, mindenki menekül előle), csőd anyagilag (profitot még senki nem csinált vele), csőd marketing és arculat szempontból (az egész világ az MS-en röhög). Nem mellesleg csődbe vitte a Nokiát, oszt a végén csak ki kellett rúgni azt a szerencsétlen 10.000 munkavállalót. És ami igazán tragikus, pont azokat rúgták ki, akik semmiről nem tehettek, és azon Ex-Nokiásokat tartotta meg az MS, akik ezért a rosszbajért felelnek. Auh!!


Szembe ként már néznie az MS-nek a realitásokkal, és kukázni az egészet. Vagy legalábbis alapjaiban újra kéne gondolni, mert azt elismerem, azért vannak a WP-ben is pozitív elemek. Persze nem muszáj ezt megtenni. Lehet csukott szemmel homokba dugni a fejeket, csak abból piaci sikertörténet nem lesz. Ez a rendszer jelenlegi formájában egy totális csőd, és ha így folytatják, esély nem lesz rá, hogy ebből a kategóriából ki tudjanak törni vele.”


„Nekem eddig csak közép és felső kategóriás droidos cuccaim voltak, utóbbiak mindig is elég stabilak voltak, a középkategória meg mostanra lett elég stabil. Lehet, hogy a legalja droidok még mindig szutykok, de saját szememmel láttam, hogy milyen szutyok, instabil egy Lumia 520. Annál egész biztos, hogy fizikai képtelenség instabilabb telót csinálni. Maximum csak a "pont ugyan olyan retek" előállítása lehetséges.

Nekem egy flagship droidon 4.4 kitkat atom staibl. Múltkor 2 hónapig ment egyhuzamban lassulás, lagg, fagyás, egyéb probléma nélkül, és akkor is csak egy SIM csere miatt lett restartolva.

Ennél már hova stabilabb teló?

Persze a Webkittes opera néha ledobja magát, de nem többször (sőőőőt) mint ahányszor a böngésző crash-el WP-n.

Szóval egy jó hardveren egy jól optimalizált droid simán van olyan stabil, mint egy WP, az IOS-eket meg a kitkat már le is nyomja. Bizony ám!! Hivatalos statisztika van róla.”

2015. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
5%

#27!:D XD

Jót nevettem ezen a sok hülyeségen! Köszi!

2015. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 LinuxHacker1985 válasza:
66%
A Windows 8.1 híres arról hogy a felhasználók nagyon nagy része nem tud átállni rá annyira elszúrták.A cégeknek nem kell a felhasználók meg utálják .A Microsoft meg próbál tőle szabadulni. Ezzel tele vannak a fórumok.Aki egy ilyen alapra épülő drága telefont megvesz annak gratula.A gyors meg a stabil Windowson én csak röhögni tudok.A Windows 10 meg teljesen a Windows 8 alapra épül.Én régen Windowsos ma már Linuxos vagyok.Az Android is Linux alapú.Egyik Linuxot elszúrják áttérek egy másikra.És érdekes mód hardverek,szoftverek Linuxokon nem panaszkodnak ha átrakom másik fajta Linuxra. Windowson átrakom egyik Windowsról a másikra már a programok jó része nem kompatibilis.A 15000ft os TV tuner kártya drivere már nem jó neki.Az internetes adapter ami minden Linuxon megy Windowson már el se indul semilyen windowzos driverrel (xp,7).Inkább egy fos OS-t cserélek le mint drága hardvereket és hogy ilyen platformra szerezzek be szoftvereket amit dobhatok ki.Windowsról Windowsra egyszerűen nem lehet átállni normálisan.Nekem nem volt de nem is lesz Windows telefonom.Már asztaliba sem a legjobb üzlet a Windows nem hogy még tablet meg telefon.Szenvednek az emberek az XP-vel meg ma már elavult Windows 7 tel.Sok laptopos meg sír hogy vakarják le a 8.1 es szemetet és Windows hetet rakjanak neki.A diretx 11 sem tudja már kihasználni a modern hardvereket. Régen „(jó)” volt de ma már egyre többen mondják hogy szabadulni tőle.
2015. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
25%
Apámnak 530-a van és egyszer nem láttam hogy belassult volna akkor hogy lehet ez? és már lassan 1 éve használja sőt még az alkalmazásokat is nagyon ritkán zárja be.
2015. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!