Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows phone vagy android?

Windows phone vagy android?

Figyelt kérdés
telefont szeretnék venné és ki kérném a véleményeteket. szerintetek a Microsoft lumia 535-öt vegyem meg vagy egy hasonló árkategóriás androidot??

2015. márc. 24. 22:51
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
23%
A sok okosnak üzenem, akik kinagyították a Lumián a képernyőt és most itt ócsárolják a Nokiát: menjetek be a beállításokon belül a 'könnyű kezelés' menüpontba, ott találjátok a képernyőnagyítót. Olvassátok el. És ne szidjátok a WP-t, mert mindenre van megoldás, ha kicsit körülnéztek és nem bénáztok. Ja, és a lassulásról annyit: ha nem töltötök le minden szemetet az áruházból, akkor nem fog belassulni a telefon.
2015. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
22%
Windows-ra nyugodtan le lehet tölteni alkalmazásokat attól se fog belassulni. Nekem is egy csomó program fent van a telefonomon
2015. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó 32 es hülyeséget beszélsz.Nem attól kell főleg félni hogy belassul hanem hogy megbolondul.Ennek az esélye meg nagyon nagy.Ha olyasmi hogy pl rendszerindulásnál betölt akkor okozhat lassulást.Ez alol nincs kivétel.Azt te előre nem tudhatod amit letöltesz milyen változásokat okoz a rendszerben. Sok sikert utána a helyreállításhoz újratelepítéshez vagy ha az nem megy irány a szemvíz ha rosszul sül el.Aki nem ért hozzá köszönni fogja utána neked.
2015. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%
Ahha akkor megbolondul értem...
2015. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
27%
Bírom,hogy olyan osztja itt az észt, aki soha nem is használt WP-t. Azt sem tudja miről beszél.
2015. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
6%
igazad van
2015. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
94%

Talán már kicsit késő, de ideírom.

Szerintem az 535-össel óvatosan kell bánni, és lehetőleg kipróbálni mielőtt valaki megveszi. (az érintőpanel valószínűsíthető hibája miatt)

Volt nekem ilyenem (L535DS) pár hétig, ami tetszett, az a sebessége és a megjelenítés, ami nem, az a Windows Phone titokzatossága (fogalmam sem volt hogy mi történik a háttérben, hogyan tudok dolgokat testreszabni stb) és hogy úgy éreztem, egy-egy újabb WP frissítéssel akármit meg is tudnának tenni a telefonommal anélkül hogy tudomásomra jutna. Ezen kívül, az appok szegényes kínálata, és azok minősége sem volt szimpatikus.

Most úgy érzem, egy kicsit többet kell rászánnom és az Androidot választanom.

2015. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
40%
elég baj az hogy több mint 300,000 alkalmazásból nem jöttök ki.
2015. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
44%
windows phone. MINDIG jön frissítés. Stabil. Nem fagy. amióta megvettem csak akkor indítom újra amikor jön rá frissítés. Akku idő ha nagyon sokat használom wifivel max fényerőn 3 napot kibíír. Jó ha két millióból maximum 1000-10000 hibás. A Rohadt androidról ne is beszéljünk. 9 androidos telóm volt, ebből 2 samsung és mindegyikkel csak a baj volt. Laggdorid lett 2 nap után. Televolt reklámokkal minden app. Ha jót akarsz magadnak ne vegyél androidot.
2015. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
68%
Ez a mittomén12487 nekem is küldött privát üzenetet,én akkor ki is tiltottam. Kiugrik itt a szög a zsákból… Fizetett hozzá nemértő Microsoftos céges troll,mindenesetre problémái lehetnek szegénynek.:)
2015. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!