Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek hogy tetszik a Windows 10?

Kinek hogy tetszik a Windows 10?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon :)

#Windows #operációs rendszer #Microsoft #Windows 10 #ingyen frissítés #univerzális rendszer
2015. aug. 7. 20:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Én kb fél éve Windows 8.1 Pro-t tettem a gépemre, amitől látványos volt a gyorsulás. Megszoktam,de érdekelt a Win10 is. Vártam a július végét, de nem kaptam értesítést arról, hogy frissíthetek. Letöltöttem egy torrentes verziót, amit fel is telepítettem. Lassúbbnak bizonyult, mint a 8.1. Néhány napja jött az értesítés, hogy hivatalosan is frissíthetek. Nem tudom, vajon az gyors lehet-e már, csak amit előzőleg töltöttem le, az volt még gyenge, vagy ettől se várjak egyelőre többet, mert ki kell még forrnia magát?


Aki próbálta torrentes verziót és a hivatalost is, annak a véleményére számítanék. Köszönöm!

2015. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti Windows 10 nálam ugyanolyan gyors mint a Windows 8.1 volt. Nem nagyon tapasztaltam semmi féle teljesítménybeli változást. Nekem egyenlőre tetszik, csak 1-2 bugot tapasztaltam a használata közben.
2015. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Olvastam a kommenteket :) Látom sokaknak tetszik. Ami a legjobban tetszett benne az a directx12 :D Képzeljétek el, a Need For Speed Underground 2 most nagyon szépen néz ki :D :)

Én tapasztaltam gyorsulást. Alapvetően több ramot zabál, mint a win7, de azokban a helyzetekben, amikor a win7 lefagy a gépement, akkor a win10 nem :) És gyökeresen megváltozott a véleményem, eleve én is azt gondoltam, hogy majd néhány hónap múlva, de igazából minek várni :D Ha baj van, úgyis frissítik. Nekem a start menü kicsit bugos, de alig néhány napos, úgyhogy ez természetes :)

2015. aug. 8. 11:43
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja, és a Microsoft edge elég jó kis böngésző, habár semelyik böngészőre nem hasonlít megjelenésben (max. ie 11), ezért nehéz megszokni :)
2015. aug. 8. 11:47
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

"Ami a legjobban tetszett benne az a directx12 :D Képzeljétek el, a Need For Speed Underground 2 most nagyon szépen néz ki :D :) "


Hogy mi? Annak a játéknak köze nincs a DX12-höz, attól mert az OS tudja semmi difinek nem kell lennie.

2015. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor tudja. Nekem valamiért jobban nézett ki. GTA Vice meg el se indult dx12-n, ezért külön kellett telepíteni valami izét, ott nem nagyon volt változás.
2015. aug. 8. 20:26
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy win felhasználó vagyok, használtam mindengyiket szinte, de a win10 nagyon el lett találva. Nálam nincs bug, (csak egyetlenegy játékban, játék kezdésekor kilép)de pár frissités és még jobb lesz ;) Tényleg a legstabilabbnak találom, szerintem ez a legjobb.


Apropó játék teszt: Nba2k14 win 8.1-n 36-37 fpssel futott, az win 10en 51-52 FPS!! lett. ;)

2015. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!