Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Más is van aki teljesen...

Más is van aki teljesen jogtiszta, nem használ soha torrentet mint én? Csak szerintem szánalmas a kalózkodás a mai világban?

Figyelt kérdés

Filmeket/sorozatokat sikerült letudni a Netflix, HBO GO, TV, Mozi négyessel, illetve a kedvenceimet megvettem DVD-n vagy Blu-ray-en. A zene pedig Spotify + YouTube kombó révén szintén nem okoz gondot. A játékokat is Steam, Origin, Uplay, GoG leárazásokon/bundle csomagokba veszek. A könyvek esetében viszont maradtam a hagyományos papír formátumban. Nincs ingyen szinte semmi, de ha valami kell megtisztelem az alkotókat annyival, hogy fizetek a termékükért, ami pedig nem tetszik annyira, hogy pénzt adjak ki érte azt le se töltöm. Szerintem a pénz már nem lehet kifogás

Akinek van pénze olyan gépre amin tud játszani, annak bele kell, hogy férjen néhány euró egy játékra. Illetve aki 100+ ezer forintos telefonnal rohangál, de nincs pénze Spotify-ra (éves szinten 20k sincs), hogy zenét hallgasson az szintén elég ciki, ugyan ez a helyzet amikor valaki vesz egy méregdrága TV-t vagy akár projektort, de egy filmért vagy sorozatért nem képes fizetni, amikor pl. a Netflix révén szintén olcsón jutunk nagy kínálathoz. Persze sokan mindig találnak kifogást, de egyre inkább elérhető minden. Az pedig szintén nem kifogás, ha tényleg nincs pénze az embernek, mert nem kötelező pl. játszani egy játékkal. Ti mit gondoltok erről? Egyedül talán akkor fogadható el a warez, ha az adott termék sehol sem elérhető, hiába adnánk érte pénzt.



2016. okt. 28. 10:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Azért barátom... van aki használja is a számítógépet...
2016. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Szánalmasnak tartod a kalózkodást?:) rendben akkor vedd csak meg:) te életed, úgy nehezited ahogy csak akarod:) de máséba ne szolj bele attol fuggetlenul h becsuletesek e vagy nem. Szoval magyarul foglalkozz a saját dolgoddal, en inkabb ingyen letoltom, te vedd csak meg jó dragan;)
2017. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
#22: Nem a kalózkodás a szánalmas, inkább az, ha valaki minden mondatában smiley-t használ.
2017. febr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Értem. És miért tartod szánalmasnak? Tudod egyáltalán mi az a smiley? Tudod mire használják? A smileyek emotikonok, és érzelmet fejezünk ki velük. Szerinted akkor az is szánalmas ha valaki mindem mondatánál mosolyog? Te ostoba.
2017. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

" en inkabb ingyen letoltom"


gondolom meg buszke is vagy magadra hogy te milyen qrva okos vagy.

2017. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#24: Igen, baromi szánalmas, ha valaki nem képes nagy betűvel kezdeni a mondatokat, de azért teletűzdeli őket smiley-val, hogy érzékeltesse, ő most mennyire vidám. "Én ellopom, hihihi, te meg nehezíted az életed a vásárlással, hahaha, vedd meg jó drágán, huhuhu, én meg ingyen letöltöm, mert okosabb vagyok nálad, höhöhö!"


Én azt a megoldást választottam, hogy szereztem egy jól fizető állást, és most bármit megvehetek, amit csak megkívánok, ezért nem kell lopnom. És most rakhatnék egy smileyt, de nem rakok, mert már felnőttem.

2017. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Lajos54 ***** válasza:

Megmondtam én már jó régen, hogy ebben soha nem lesz egyetértés...

És akinek más a véleménye ilyesmiben, azt soha nem lehet meggyőzni. Még nyomós érvekkel sem, éépen azért, mert más a véleménye.

2017. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Lajos54 megmondta a frankot. Egyetértek veled. Én csak azt akarom mondani hogy mindenki úgy csinálja ahogy akarja, csak ne kössön bele másba hogy ő miért úgy csinálja. Csak ezt sajnos páran nem tudják elfogadni.
2017. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Más szellemi termékét ellopni (illegálisan letölteni) ugyanolyan, mintha almát, vagy marhahúst, illetve aranygyűrűt lopnánk. Az nem érv, hogy mások is csinálják. A fellépési lehetőségek és eszközök korlátozottak. Van pár durva külföldi büntetés, mi is eljutunk oda, aztán lehet zokogni.
2017. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
ami játékokban nincs online mód, és nem kompetetiv vagy nem csak online, azt énis letöltöm, hát nehogy már, ha esetleg tetszik annyira, akkor megveszem hogy támogassam az alkotókat mint pl watch dogs 2, de gépre nem fizetek általában játékokért, xbox one meg ps4 re fizetek elég játékért
2019. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!