Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jogos a Telekom indoka az...

Jogos a Telekom indoka az elállással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Múlt héten hosszabítattam otthoni szolgáltatás (internet+tv+net) szerződést (még 2 hónap lett volna hátra az előzőből) egy házaló ügyintézővel. Gyorsabb internetet kértem, meg a TV-ből is a drágább csomagot kértem, de rájöttem, hogy egyikre sincs szükségem, főleg, hogy az internet nem is annyiba kerül, mint mondta. Ma éltem a 14 napon belüli elállási jogommal. Telefonos ügyfélszolgálaton keresztül kértem, és azt mondta, hogy az internetet vissza is állítják, de mivel ami eddig volt TV szolgáltatás már nincs náluk, így azt nem tudják visszaállítani, szóval marad az új.

Van-e valami lehetőség arra, hogy visszaállíttassam?



2016. nov. 3. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs.

[link]

2016. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most nézem a telekom oldalán, hogy vissza is van állítva a net, de mindegyiknél a meghosszabított hűségidő van.
2016. nov. 3. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!